Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 9 сәуірдегі N 385 қаулыcына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 8 желтоқсан N 1824
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі қызметінің жекелеген мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 9 сәуірдегі N 385 P990385_ қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
екінші абзацындағы "кешенінің" деген сөзден кейін "және Манас көшесі,
4 үйдегі әкімшілік ғимараттың" деген сөздермен толықтырылсын;
үшінші абзацындағы "жоба сметалық құжаттардың кезең-кезеңімен
әзірленуі бойынша" деген сөздерден кейін "спорт кешенінің құрылысы
жөніндегі" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Оқығандар:
Орынбекова Д.К.
Қобдалиева Н.М.

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 1999 года N 385
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2000 года N 1824
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 1999 года N 385 P990385_ "Об отдельных вопросах деятельности Министерства внутренних дел Республики Казахстан" следующие дополнения:
в пункте 1:
абзац второй после слова "комплекса" дополнить словами "и административного здания по ул. Манаса, 4";
абзац третий после слова "работ" дополнить словами "по строительству спортивного комплекса".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)