Қазақстан Республикасында жер қойнауын пайдалану құқығына сериясы МГ N 996 (мұнай) лицензияның қолданылуын тоқтата тұру мерзімін ұзарту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 12 желтоқсан N 1828а. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001.04.20. N 530 қаулысымен. ~P010530
Қазақстан Республикасы Президентінің "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Заң күші бар Жарлығының U962828_ 38-бабы 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Үкіметі 1997 жылғы 25 маусымда "Ақтөбемұнайгаз" акционерлік қоғамына осы кен орны бойынша 1999 жыл үшін инвестициялық міндеттемелердің орындалмауына байланысты Ақтөбе облысы Темір ауданының аймағындағы ХХІІ - 22-А (ішінара), В (ішінара), Е (ішінара) блоктар шегінде орналасқан Кеңқияқ (тұз астындағы) кен орнындағы көмірсутекті шикізатты өндіруге арналған жер қойнауын пайдалану құқығына берген сериясы МГ N 996 (мұнай) лицензияның P001721_ қолданылуын тоқтата тұру мерзімі ұзартылсын.
2. 1997 жылғы 25 маусымдағы сериясы МГ N 996 (мұнай) лицензияның
8.6-тармағында белгіленген тәртіппен лицензияның қолданылуын тоқтата
тұруды туындатқан себептерді жою үшін бес айлық мерзім белгіленсін.
3. Қазақстан Республикасының Инвестициялар жөніндегі агенттігі
сериясы МГ N 996 (мұнай) лицензияның қолданылуын тоқтата тұру туралы
"СНПС-Ақтөбемұнайгаз" ашық үлгідегі акционерлік қоғамын хабардар етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О продлении срока приостановления действия лицензии на право пользования недрами в Республике Казахстан серии МГ N 996 (нефть)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2000 года N 1828а. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 20 апреля 2001 г. N 530 ~P010530
В соответствии с пунктом 1 статьи 38 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона U962828_ "О недрах и недропользовании", Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Продлить срок приостановления действия лицензии серии МГ N 996 P001721_ (нефть), выданной 25 июня 1997 года Правительством Республики Казахстан акционерному обществу "Актобемунайгаз" на право пользования недрами для добычи углеводородного сырья на месторождении Кенкияк (подсолевой), расположенном в пределах блоков ХХII-22-А (частично), В (частично), Е (частично) на территории Темирского района Актюбинской области ввиду неисполнения инвестиционных обязательств по данному месторождению за 1999 год.
2. Установить пятимесячный срок для устранения причин, вызвавших
приостановление лицензии, в порядке, установленном пунктом 8.6 лицензии
серии МГ N 996 (нефть) от 25 июня 1997 года.
3. Агентству Республики Казахстан по инвестициям уведомить
акционерное общество открытого типа "СНПС-Актобемунайгаз" о
приостановлении действия лицензии серии МГ N 996 (нефть).
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)