Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 27 желтоқсан N 1901
Ана мен бала денсаулығын қорғау республикалық ғылыми-зерттеу орталығының материалдық-техникалық базасын нығайту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау ісі жөніндегі агенттігіне 2000 жылға арналған республикалық бюджетте Z990473_ табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау ісі жөніндегі агенттігі "Ана мен бала денсаулығын қорғау республикалық ғылыми-зерттеу орталығы"
республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараттарын күрделі
жөндеуге 10(он) миллион теңге бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі заңнамада
Z990357_
белгіленген тәртіппен бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды
қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2000 года N 1901
В целях укрепления материально-технической базы Республиканского научно-исследовательского центра охраны здоровья матери и ребенка Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Агентству Республики Казахстан по делам здравоохранения из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного республиканским бюджетом на 2000 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, 10 (десять) миллионов тенге на капитальный ремонт зданий Республиканского государственного казенного предприятия "Республиканский научно-исследовательский центр охраны здоровья матери и ребенка" Агентства
Республики Казахстан по делам здравоохранения.
2. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном
законодательством порядке обеспечить контроль за целевым использованием
выделенных средств.
Z990357_
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)