Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 27 желтоқсан N 1902. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001.01.03. N 3 қаулысымен. ~P010003
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Кең Дала" ашық акционерлік қоғамының (бұдан әрі - "Кең Дала" ААҚ) республикалық бюджет алдындағы берешегін өтеу жөніндегі іс-шараларды жүзеге асыруға байланысты, 2000 жылға арналған республикалық бюджетте Z990473_ табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігіне 440 174(төрт жүз қырық мың жүз жетпіс төрт) теңге бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік
және жекешелендіру комитеті Алматы қаласы, Достық даңғылы, 38, мекен-жайы
бойынша орналасқан "Кең Дала" ААҚ-ның офисінің ғимаратына мемлекеттік
меншік құқығын ресімдесін, Қазақстан Республикасының қолданылып жүрген
заңнамасына
U952721_
Р990683_
сәйкес жекешелендіру іс-шараларын жүргізсін
және "Кең Дала" ААҚ-ның республикалық бюджет алдындағы борыш сомасының
бюджетке толық түсуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2000 года N 1902. Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 января 2001 года N 3 ~P010003
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Министерству финансов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2000 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, 440 174 (четыреста сорок тысяч сто семьдесят четыре) тенге в связи с осуществлением мероприятий по погашению задолженности открытого акционерного общества "Кен Дала" (далее - ОАО "Кен Дала") перед республиканским бюджетом.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан оформить право государственной собственности на здание офиса ОАО "Кен Дала", расположенное по адресу: город Алматы, проспект Достык, 38, провести приватизационные мероприятия в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан U952721_ Р990683_ и
обеспечить полное поступление в бюджет суммы долга ОАО "Кен дала" перед
республиканским бюджетом.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)