Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 28 желтоқсандағы N 1913. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 12 маусымдағы N 578 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.06.12.
N 578  (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан  қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасында тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің) экспорты мен импортын лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037  P971037_  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 29, 266-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) көрсетілген қаулыға 2-қосымшадағы:
үшінші жолдың 2 бағаны "2844" деген саннан кейін "(бөлінетін элементтері жоқ иондаушы сәулелену көздерінен басқа)" деген сөздермен толықтырылсын;
2) көрсетілген қаулыға 3-қосымшадағы:
екінші жолдың 2 бағанындағы "(медиц. мақсаттағы көздерден басқа)" деген сөздер "(бөлінетін элементтері жоқ иондаушы сәулелену көздерінен басқа)" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) көрсетілген қаулыға 4-қосымша мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
бөлінетін элементтері жоқ  284440 Қазақстан Республикасы Энергетика,
иондаушы сәулелену көздері          индустрия және сауда                                                 министрлігінің Атом энергетикасы
жөніндегі комитеті";
4) көрсетілген қаулыға 5-қосымшадағы:
он екінші жол мынадай редакцияда жазылсын:
бөлінетін элементтері жоқ 284440  Қазақстан Республикасы Энергетика,
иондаушы сәулелену көздері          индустрия және сауда                                               министрлігінің Атом энергетикасы
жөніндегі комитеті".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2000 года N 1913. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2008 года N 578.
Сноска.   Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.06.2008  N 578  (порядок введения в действие см.  п.3 ).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года  N 1037  "О лицензировании экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 29, ст. 266) следующие изменения и дополнения:
1) в приложении 2 к указанному постановлению:
графу 2 строки третьей после цифры "2844" дополнить словами "(кроме источников ионизирующего излучения, не содержащих делящиеся элементы)";
2) в приложении 3 к указанному постановлению:
в графе 2 строки второй слова "(кроме источников медицинского назначения)" заменить словами "(кроме источников ионизирующего излучения, не содержащих делящиеся элементы)";
3) приложение 4 к указанному постановлению дополнить строкой следующего содержания:
"источники ионизирующего   284440    Комитет по атомной энергетике
излучения, не содержащие             Министерства энергетики,
делящиеся элементы                   индустрии и торговли Республики
Казахстан";
4) в приложении 5 к указанному постановлению:
строку двенадцатую изложить в следующей редакции:
"источники ионизирующего   284440    Комитет по атомной энергетике
излучения, не содержащие             Министерства энергетики,
делящиеся элементы                   индустрии и торговли Республики
Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан