"Жер қойнауын пайдаланушыларды аттестаттаудың тәртібі туралы Ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 2 ақпандағы N 128 қаулысының және "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 2 ақпандағы N 128 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 19 мамырдағы N 538 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 9 қаңтар N 18
Қазақстан Республикасы Президентінің "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 1996 жылғы 27 қаңтардағы N 2828 U962828_ заң күші бар Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің мынадай кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
а) "Жер қойнауын пайдаланушыларды аттестаттаудың тәртібі туралы Ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 2 ақпандағы N 128 P940128_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 6, 67-құжат);
б) "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 2
ақпандағы N 128 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 19 мамырдағы N 538 қаулысы (Қазақстан
Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 22, 232-құжат).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.

О признании утратившими силу постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 февраля 1994 года N 128 "Об утверждении Положения о порядке аттестации пользователей недр" и постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 мая 1994 года N 538 "О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 февраля 1994 года N 128"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 января 2001 года N 18
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 27 января 1996 года N 2828 U962828_ "О недрах и недропользовании" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан:
а) постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 февраля 1994 года N 128 P940128_ "Об утверждении Положения о порядке аттестации пользователей недр" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 6, ст. 67);
б) постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 мая 1994 года N 538 "О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 февраля 1994 года N 128" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 22, ст. 232).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)