Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 3 желтоқсандағы N 1471 және 1997 жылғы 7 қарашадағы N 1531 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 9 қаңтар N 19
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Мыналардың:
1) "Ақмола қаласына көшетін мемлекеттік қызметшілерді материалдық
ынталандыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1996 жылғы 3 желтоқсандағы N 1471
P961471_
қаулысының;
2) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 3 желтоқсандағы N
1471 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1997 жылғы 7 қарашадағы N 1531
P971531_
қаулысының күші жойылды деп
танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.

О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 1996 года N 1471 и от 7 ноября 1997 года N 1531
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 января 2001 года N 19
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 1996 года N 1471 P961471_ "О мерах по материальному стимулированию государственных служащих, переезжающих в город Акмолу";
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 1997 года N 1531 P971531_ "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 1996 года N 1471".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)