Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 19 ақпандағы N 211 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 13 қаңтар N 35. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001.11.01. N 1388 қаулысымен. ~P011388
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Дүниежүзілік сауда ұйымына кіруі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 19 ақпандағы N 211 P960211_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 8, 58-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
5-тармақта "Энергетика, индустрия және сауда министрлігі" деген сөздер
"Экономика және сауда министрлігі" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген, Дүниежүзілік сауда ұйымы (ДСҰ)
мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы ережеде:
6-тармақта "Энергетика, индустрия және сауда министрлігінің" деген
сөздер "Экономика және сауда министрлігінің" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға қосымша қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2001 жылғы 13 қаңтардағы
N 35 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Дүниежүзілік сауда ұйымының
мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссиясының
ҚҰРАМЫ
Жандосов               - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Ораз Әлиұлы              орынбасары, төраға
Құлекеев               - Қазақстан Республикасының Экономика және
Жақсыбек Әбдірахметұлы   сауда министрі, төрағаның орынбасары
Әбіқаев                - Қазақстан Республикасының Сыртқы істер
Нұртай Әбіқайұлы         бірінші вице-министрі
Досаев                 - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Ерболат Асқарбекұлы
Зверьков               - Қазақстан Республикасының Көлік және коммуни.
Вадим Павлович           кациялар вице-министрі
Кәкімжанов             - Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс
Зейнолла Халидоллаұлы    министрі
Келімбетов             - Қазақстан Республикасының Стратегиялық
Қайрат Нематұлы          жоспарлау жөніндегі агенттігінің төрағасы
(келісім бойынша)
Құзытбаева             - Қазақстан Республикасының Әділет
Ажар Қилымбекқызы        вице-министрі
Марченко               - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің
Григорий Александрович   төрағасы (келісім бойынша)
Мусина                 - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
Лилия Сәкенқызы          вице-министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 1996 года N 211
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 января 2001 года N 35. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 1 ноября 2001 г. N 1388 ~P011388
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 1996 года N 211 P960211_ "О вступлении Республики Казахстан во Всемирную торговую организацию" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 8, ст. 58) следующие изменения:
в пункте 5 слова "Министерству энергетики, индустрии и торговли" заменить словами "Министерству экономики и торговли":
в Положении о Межведомственной комиссии по вопросам Всемирной торговой организации (ВТО), утвержденном указанным постановлением:
в пункте 6 слова "Министерства энергетики, индустрии и торговли"
заменить словами "Министерства экономики и торговли";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции
согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 января 2001 года N 35
Состав
Межведомственной комиссии Республики Казахстан
по вопросам Всемирной торговой организации
Джандосов                  - Заместитель Премьер-Министра Республики
Ураз Алиевич                 Казахстан, председатель
Кулекеев                   - Министр экономики и торговли Республики
Жаксыбек Абдрахметович       Казахстан, заместитель председателя
Абыкаев                    - первый вице-Министр иностранных дел
Нуртай Абыкаевич             Республики Казахстан
Досаев                     - вице-Министр финансов Республики
Ерболат Аскарбекович         Казахстан
Зверьков                   - вице-Министр транспорта и коммуникаций
Вадим Павлович               Республики Казахстан
Какимжанов                 - Министр государственных доходов
Зейнулла Халидоллович        Республики Казахстан
Келимбетов                 - Председатель Агентства по
Кайрат Нематович             стратегическому планированию Республики
Казахстан (по согласованию)
Кузутбаева                 - вице-Министр юстиции Республики
Ажар Килмбековна             Казахстан
Марченко                   - Председатель Национального Банка
Григорий Александрович       Республики Казахстан (по согласованию)
Мусина                     - вице-Министр сельского хозяйства
Лилия Сакеновна              Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)