"Қазақстан Республикасының Қауіпті жүктердің халықаралық жол тасымалы туралы еуропалық келісімге қосылуы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 23 қаңтар N 104
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Қауіпті жүктердің халықаралық жол
тасымалы туралы еуропалық келісімге қосылуы туралы" Қазақстан Республикасы
Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына
енгізілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
Қазақстан Республикасының Қауіпті жүктердің халықаралық
жол тасымалы туралы еуропалық келісімге қосылуы туралы
Қазақстан Республикасы Женева қаласында 1957 жылғы 30 қыркүйекте
жасалған Қауіпті жүктердің халықаралық жол тасымалы туралы еуропалық
келісімге қосылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О проекте Закона Республики Казахстан "О присоединении Республики Казахстан к Европейскому соглашению о международной дорожной перевозке опасных грузов"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 104
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан
проект Закона Республики Казахстан "О присоединении Республики Казахстан к
Европейскому соглашению о международной дорожной перевозке опасных грузов".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон
Республики Казахстан
О присоединении Республики Казахстан
к Европейскому соглашению о международной дорожной
перевозке опасных грузов
Республике Казахстан присоединиться к Европейскому соглашению о
международной дорожной перевозке опасных грузов, совершенному в городе
Женеве 30 сентября 1957 года.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)