Халықаралық қаржылық ұйымдардағы Қазақстан Республикасынан басқарушылардың және олардың орынбасарларының жеке құрамы жөнiндегі Қазақстан Республикасы Президентi Жарлықтарының жобалары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 25 қаңтар N 134
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасынан Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкiнiң Басқарушылар Кеңесiндегi Қазақстан Республикасының өкiлдерi туралы", "Азиялық Даму Банкiнiң Басқарушылар Кеңесiндегi Қазақстан Республикасының өкiлдерi туралы", "Еуропа Қайта Жаңарту және Даму Банкiнiң Басқарушылар Кеңесiндегi Қазақстан Республикасының өкiлдерi туралы" Жарлықтарының жобалары Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің
Жарлығы
Қазақстан Республикасынан Халықаралық Қайта Құру және Даму
Банкiнiң Басқарушылар Кеңесiндегi Қазақстан Республикасының
өкiлдерi туралы
"Қазақстан Республикасының Халықаралық валюта қорына, Халықаралық қайта құру және даму банкiне, Халықаралық қаржы корпорациясына, Халықаралық даму қауымдастығына, Инвестициялар кепiлдiгiнiң көпжақты агенттiгiне және Инвестициялық дауларды реттеу жөнiндегi халықаралық орталыққа мүшелiгi туралы" Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 26 маусымдағы  Z921700_ Заңына сәйкес қаулы етемін:
Ержан Әбiлқайырұлы Өтембаев Қазақстан Республикасынан Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкiнiң Басқарушысы қызметiнен босатылсын.
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары Ораз Әлиұлы Жандосов Қазақстан Республикасынан Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкiнiң Басқарушысы қызметiне тағайындалсын.
Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасы Президентінің
Жарлығы
Азиялық Даму Банкiнiң Басқарушылар Кеңесiндегі
Қазақстан Республикасының өкiлдерi туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Азиялық Даму Банкiне мүшелiгі туралы" 1994 жылғы 10 қаңтардағы N 1496  Жарлығына сәйкес қаулы етемін:
Александр Сергеевич Павлов Қазақстан Республикасынан Азиялық Даму Банкiнiң Басқарушысы қызметiнен босатылсын.
Жақсыбек Әбдiрахметұлы Құлекеев Қазақстан Республикасынан Азиялық Даму Банкi Басқарушысының орынбасары қызметiнен босатылсын.
Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрi Жақсыбек Әбдiрахметұлы Құлекеев Қазақстан Республикасынан Азиялық Даму Банкiнiң Басқарушысы қызметiне тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрi Ерболат Асқарбекұлы Досаев Қазақстан Республикасынан Азиялық Даму Банкi Басқарушысының орынбасары қызметiне тағайындалсын.
Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасы Президентінің
Жарлығы
Еуропа Қайта Жаңарту және Даму Банкінiң Басқарушылар
Кеңесiндегі Қазақстан Республикасының өкiлдерi туралы

О проектах Указов Президента Республики Казахстан по персональному составу управляющих и их заместителей от Республики Казахстан в международных финансовых организациях
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2001 года N 134
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президенту Республики Казахстан проекты Указов
Президента Республики Казахстан "О представителях в Совете Управляющих
Международного Банка Реконструкции и Развития от Республики Казахстан", "О
представителях в Совете Управляющих Азиатского Банка Развития от
Республики Казахстан", "О представителях в Совете Управляющих Европейского
Банка Реконструкции и Развития от Республики Казахстан"
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Указ
Президента Республики Казахстан
О представителях в Совете Управляющих Международного
Банка Реконструкции и Развития от Республики Казахстан
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 26 июня 1992 года Z921700_ "О членстве Республики Казахстан в Международном валютном фонде, Международном Банке Реконструкции и Развития, Международной финансовой корпорации, Международной ассоциации развития, Многостороннем агентстве гарантии инвестиций и Международном центре по урегулированию инвестиционных споров" постановляю:
Освободить Утембаева Ержана Абулхаировича от должности Управляющего
Международным Банком Реконструкции и Развития от Республики Казахстан.
Назначить Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан
Джандосова Ураза Алиевича Управляющим Международным Банком Реконструкции и
Развития от Республики Казахстан.
Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Указ
Президента Республики Казахстан
О представителях в Совете Управляющих Азиатского
Банка Развития от Республики Казахстан
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 10 января 1994 года N 1496 U941496_ "О членстве Республики Казахстан в Азиатском Банке Развития" постановляю:
Освободить Павлова Александра Сергеевича от должности Управляющего Азиатским Банком Развития от Республики Казахстан.
Освободить Кулекеева Жаксыбека Абдрахметовича от должности заместителя Управляющего Азиатским Банком Развития от Республики Казахстан.
Назначить Министра экономики и торговли Республики Казахстан
Кулекеева Жаксыбека Абдрахметовича Управляющим Азиатским Банком Развития
от Республики Казахстан.
Назначить вице-Министра финансов Республики Казахстан Досаева
Ерболата Аскарбековича заместителем Управляющего Азиатским Банком Развития
от Республики Казахстан.
Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Указ
Президента Республики Казахстан
О представителях в Совете Управляющих Европейского
Банка Реконструкции и Развития от Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Еуропа Қайта Жаңарту және Даму Банкiне мүшелiгi туралы" 1993 жылғы 25 мамырдағы N 1212  U931212_ Жарлығына сәйкес қаулы етемін:
Ержан Әбiлқайырұлы Өтембаев Қазақстан Республикасынан Еуропа Қайта Жаңарту және Даму Банкiнiң Басқарушысы қызметiнен босатылсын.
Әнуар Ғалимоллаұлы Сәйденов Қазақстан Республикасынан Еуропа Қайта Жаңарту және Даму Банкi Басқарушысының орынбасары қызметiнен босатылсын.
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары Ораз Әлиұлы Жандосов Қазақстан Республикасынан Еуропа Қайта Жаңарту және Даму Банкiнiң Басқарушысы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Төрағасының орынбасары Мұрат Тиышбекұлы Құдышев Қазақстан Республикасынан Еуропа Қайта Жаңарту және Даму Банкi Басқарушысының орынбасары болып тағайындалсын.
Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президенті

В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 25 мая 1993 года N 1212 U931212_ "О членстве Республики Казахстан в Европейском Банке Реконструкции и Развития" постановляю:
Освободить Утембаева Ержана Абулхаировича от должности Управляющего Европейским Банком Реконструкции и Развития от Республики Казахстан.
Освободить Сайденова Анвара Галимуллаевича от должности заместителя Управляющего Европейским Банком Реконструкции и Развития от Республики Казахстан.
Назначить Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан
Джандосова Ураза Алиевича Управляющим Европейским Банком Реконструкции и
Развития от Республики Казахстан.
Назначить заместителя Председателя Национального Банка Республики
Казахстан Кудышева Мурата Тишбековича заместителем Управляющего
Европейским Банком Реконструкции и Развития от Республики Казахстан.
Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Сельдемирова И.Г.)