Штат санының лимиттерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 9 ақпан N 214. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002.01.11. N 39 қаулысымен. ~P020039
"Қазақстан Республикасының Үкіметі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 18 желтоқсандағы Конституциялық Z952688_ Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған:
1) министрліктер, агенттіктер мен ведомстволар қызметкерлерінің штат санының лимиттері;
2) министрліктердің, агенттіктер мен ведомстволардың аумақтық
органдары қызметкерлерінің штат санының лимиттері бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген
тәртіппен Қазақстан Республикасы Үкіметінің бұрын қабылданған кесімдерін
осы қаулыға сәйкес келтіру туралы ұсынысты Қазақстан Республикасының
Үкіметіне енгізсін.
3. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір
шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 9 ақпандағы
N 214 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір
шешімдерінің тізбесі
1. "Штат санының лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 қыркүйектегі N 1433 P991433_ қаулысының 1, 2, 3 және 5-тармақтары.
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 қыркүйектегі N 1433 және 1999 жылғы 8 қазандағы N 1540 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 29 қарашадағы N 1797 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы.
3. "Қазақстан Республикасының жекелеген мемлекеттік органдарының штат санының лимиттерін өзгерту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 30 қарашадағы N 1815 P991815_ қаулысының 3-тармағының 2) тармақшасы.
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 қыркүйектегі N 1433 P991433_ қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 17 ақпандағы N 261 P000261_ қаулысы.
5. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 қыркүйектегі N 1433 және 1999 жылғы 7 желтоқсандағы N 1872 P991872_ қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 ақпандағы N 306 P000306_ қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы.
6. "Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы істері жөніндегі комитеті туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 21 наурыздағы N 421 P000421_ қаулысының 3-тармағының 1) тармақшасы.

Об утверждении лимитов штатной численности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 февраля 2001 года N 214, (Утратило силу - постановлением Правительства РК от 11 января 2002 г. N 39 ~P020039)
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 18 декабря 1995 года Z952688_ "О Правительстве Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые:
1) лимиты штатной численности работников министерств, агентств и ведомств;
2) лимиты штатной численности работников территориальных органов министерств, агентств и ведомств.
2. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан предложение о приведении ранее принятых актов Правительства Республики Казахстан в соответствие с настоящим постановлением.
3. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение к
постановлению Правительства Республики Казахстан от 9 февраля 2001 года N 214
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Пункты 1, 2, 3 и 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 1999 года N 1433 P991433_ "Об утверждении лимитов штатной численности".
2. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 1999 года N 1797 "О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 1999 года N 1433 и от 8 октября 1999 года N 1540".
3. Подпункт 2) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 1999 года N 1815 P991815Oб "Об изменении лимитов штатной численности отдельных государственных органов Республики Казахстан".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2000 года N 261 P000261_ "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 1999 года N 1433".
5. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2000 года N 306 P000306_ "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 1999 года N 1433 и от 7 декабря 1999 года N 1872".
6. Подпункт 1) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 марта 2000 года N 421 P000421_ "О Комитете по делам Содружества Независимых Государств Министерства иностранных дел Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 16, ст. 164).

7. "Діни бірлестіктермен байланыстар жөніндегі кеңесті құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 6 мамырдағы N 683 P000683_ қаулысының 7-тармағының 1) тармақшасы.
8. "Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөніндегі агенттігінің штат саны лимитін көбейту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 18 шілдедегі N 1805 қаулысы.
9. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Үкіметінің 2000 жылғы 11 тамыздағы N 1235 P001235_ қаулысының 2-тармағы.
10. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 қыркүйектегі N 1433 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 5 қыркүйектегі N 1340 P001340_ қаулысы.
11. "Қазақстан Республикасы көлік-коммуникация кешенінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 қарашадағы N 1665 P001665_ қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың
4-тармағы.
12. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 қыркүйектегі
N 1433
P991433_
қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2000 жылғы 18 желтоқсандағы N 1860
P001860_
қаулысы.
13. "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау
министрлігінің аумақтық органдарын құру туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2000 жылғы 28 желтоқсандағы N 1920
P001920_
қаулысының
4-тармағының 2) тармақшасы.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 9 ақпандағы
N 214 қаулысымен
бекітілген
Ескерту. Реттік нөмірі 3, 6-жолдарға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің
2001.04.24. N 547
P010547_
, 2-жолға өзгеріс енгізілді
2001.06.12. N 813
P010813_
, 5-жолға өзгеріс енгізілді -
2001.09.22. N 1222
P011222_
, 1-жолға өзгеріс енгізілді -
2001.11.23. N 1508
P011508_
, 10-жолға өзгеріс енгізілді -
2001.12.21. N 1668
P011668_
, 3-жолға өзгеріс енгізілді -
2001.12.28. N 1755
P011755_
қаулыларымен.
Министрліктердің, агенттіктердің және ведомстволардың
аумақтық органдары қызметкерлері штат санының лимиттері
_________________________________________________________________
N                 Атауы                     Штат санының
лимиті
_________________________________________________________________
!    Қазақстан Республикасының Әділет         551
!            министрлігі
_________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 9 ақпандағы
N 214 қаулысымен
бекітілген

7. Подпункт 1) пункта 7 постановления Правительства Республики Казахстан от 6 мая 2000 года N 683 P000683_ "О создании Совета по связям с религиозными объединениями".
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2000 года N 1085 P001085_ "Об увеличении лимита штатной численности Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту".
9. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 11 августа 2000 года N 1235 P001235_ "Некоторые вопросы Министерства государственных доходов Республики Казахстан".
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2000 года N 1340 P001340_ "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 1999 года N 1433".
11. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 2000 года N 1665 P001665_ "О некоторых вопросах транспортно-коммуникационного комплекса Республики Казахстан".
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2000 года N 1860 P001860_ "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 1999 года N 1433".
13. Подпункт 2) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2000 года N 1920 P001920_ "О создании территориальных органов Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан".
Утверждены постановлением
Правительства Республики Казахстан от 9 февраля 2001 года N 214
Лимиты штатной численности работников
территориальных органов министерств, агентств и ведомств
<*>
Сноска. Вносятся изменения и дополнения (не внесены) в строки,
порядковые номера 3, 6 - постановлением Правительства РК от 24 апреля 2001
года N 547
P010547_
. Внесены изменения в строку 2 - постановлением
Правительства РК от 12 июня 2001 г. N 813
P010813_
; в строку 5 - от 22
сентября 2001 г. N 1222
P011222_
; в строку 1 - от 23 ноября 2001 г. N
1508
P011508_
; в строку 10 - от 21 декабря 2001 г. N 1668
Р011668_
; в
строку 3 - постановлением Правительства РК от 28 декабря 2001 года N 1755
P011755_
.
___________________________________________________________________________
N      !            Наименование             !лимит штатной численности!
__________!_____________________________________!_________________________!
!    !    Министерство юстиции Республики  !           551           !
!    !              Казахстан              !                         !
__________________________________________________________________________!
Утверждены постановлением
Правительства Республики Казахстан от 9 февраля 2001 года N 214
Лимиты штатной численности работников
министерств, агентств и ведомств <*>

Ескерту. Реттік нөмірі 4-жолға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің
2001.04.24. N 547
P010547_
, 13-жолға өзгеріс енгізілді -
2001.06.12. N 810
P010810_
, 3-жолға өзгеріс енгізілді -
2001.06.12. N 813
P010813_
, 8-жолға өзгеріс енгізілді -
2001.07.12. N 947
P010947_
, 12-жолға өзгеріс енгізілді -
2001.08.02. N 1022
P011022_
, 7-жолға өзгеріс енгізілді -
2001.09.22. N 1222
P011222_
, 5-жолға өзгеріс енгізілді -
2001.10.28. N 1366
P011366_
, 2-жолға өзгеріс енгізілді -
2001.11.23. N 1508
P011508_
, 4-жолға өзгеріс енгізілді -
2001.12.28. N 1755
P011755_
қаулыларымен.
Министрліктердің, агенттіктердің және ведомстволардың
қызметкерлері штат санының лимиттері
_________________________________________________________________
N                 Атауы                     Штат санының
лимиті
_________________________________________________________________
!    Қазақстан Республикасының Әділет         238
!            министрлігі
_________________________________________________________________
соның ішінде:
1)     Тіркеу қызметі комитеті                30
2)  Санаткерлік меншік құқықтары жөніндегі    20
комитет
3) Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне        19
қарсы күрес жөніндегі комитет
4) Қылмыстық-атқару жүйесi комитетi           167
<*>
________________________________________________________________
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

Сноска. Вносятся изменения (не внесены) в строку, порядковый номер 4,
в подпункт 2) - постановлением Правительства РК от 24 апреля 2001 года N
547
P010547_
. Вносятся изменения в строку 13 - постановлением
Правительства РК от 12 июня 2001 г. N 810
P010810_
. Вносятся изменения в
строку 3 - постановлением Правительства РК от 12 июня 2001 г. N 813
P010813_
; в строку 8 - постановлением Правительства РК от 12 июля 2001 г.
N 947
P010947_
; в строку 12 - от 2 августа 2001 года N 1022
Р011022_
; в
строку 7 и 12 - от 22 сентября 2001 г. N 1222
P011222_
; в строку 5 - от
28 октября 2001 г. N 1366
P011366_
; в строку 2 - от 23 ноября 2001 г. N
1508
P011508_
; в строку 4 - постановлением Правительства РК от 28 декабря
2001 года N 1755
P011755_
.
___________________________________________________________________________
N      !                Наименование             !
___________!_________________________________________!_____________________
!     !Министерство юстиции Республики Казахстан!         238       *
!     !             в том числе:                !
!  1) !Комитет регистрационной службы           !          30
!  2) !Комитет по правам интеллектуальной       !          20       *
!     !собственности                            !
!  3) !Комитет по борьбе с наркоманией и        !          19
!     !наркобизнесом                            !
_____!_____!_________________________________________!_____________________
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)