"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 15 ақпан N 235
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының
Z970163_
Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"№Қазақстан Республикасы
Заңының жобасы қайтарып алынсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

Об отзыве из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О государственных закупках"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2001 года N 235
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Отозвать проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О государственных закупках".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)