Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 3 қыркүйектегі N 1304 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 17 ақпандағы N 252 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 30 қаңтардағы N 77 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.01.30.  N 77  (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген адамдар лауазымдарының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 3 қыркүйектегі N 1304  P991304_  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 45, 404-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген адамдар лауазымдарының тізбесіндегі:
1) "1. Педагог қызметкерлердің лауазымы" бөлімінде:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Білім беру ұйымдарының барлық мамандықтар мұғалімдері";
төртінші абзац "мектеп" деген сөзден кейін ", мектеп-интернат" деген сөздермен толықтырылсын;
жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Мектепке дейінгі ұйымның меңгерушісі";
оныншы абзац "жетекшісі" деген сөзден кейін ", оқытушы-ұйымдастырушысы" деген сөздермен толықтырылсын;
он бірінші абзац "ғылыми жұмыстар" деген сөздерден кейін "және халықаралық байланыс, тәрбие, әлеуметтік жұмыстар" деген сөздермен толықтырылсын;
он үшінші абзац:
"директордың" деген сөзден кейін "(бастықтың)" деген сөзбен толықтырылсын;
"оқу-тәрбие" деген сөздерден кейін ", тәрбие" деген сөзбен толықтырылсын;
2) "2. Педагог қызметкерлерге теңестірілген адамдардың лауазымы" бөлімінде:
бесінші абзац "факультеттің деканы" деген сөздерден кейін ", институттың директоры" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 1999 года N 1304
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2001 года N 252. Утратило силу постановлением Правительства РК от 30 января 2008 года N 77.
Сноска. Постановление Правительства РК от 17 февраля 2001 года N 252 утратило силу постановлением Правительства РК от 30 января 2008 года  N 77  (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 1999 года N 1304   P991304_   "Об утверждении Перечня должностей педагогических работников и приравненных к ним лиц" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 45, ст.404) следующие изменения и дополнения:
в Перечне должностей педагогических работников и приравненных к ним лиц, утвержденном указанным постановлением:
1) в разделе "1. Должности педагогических работников":
абзац первый изложить в следующей редакции:
"Учителя всех специальностей организаций образования";
абзац четвертый после слова "школы" дополнить словами ", школы-интерната";
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
"Заведующий дошкольной организацией";
абзац десятый после слова "Руководитель" дополнить словами  ", преподаватель-организатор";
абзац одиннадцатый после слов "научной работе" дополнить словами "и международным связям, воспитательной, социальной работе";
абзац тринадцатый:
после слова "директора" дополнить словом "(начальника)";
после слов "учебно-воспитательной" дополнить словом ", воспитательной";
2) в разделе "2. Должности, приравненные к педагогическим работникам";
абзац пятый после слов "Декан факультета" дополнить словами ", директор института".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан