"2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 19 наурыз N 364
"Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1
сәуірдегі Заңының
Z990357_
17-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының
Үкіметі қаулы етеді:
"2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан
Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті
Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
"2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы"
Қазақстан Республикасының Заңына
өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
1-бап. "2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан
Республикасының 2000 жылғы 22 желтоқсандағы Заңына ("Егемен Қазақстан"
және "Казахстанская правда" газеттерінде 2000 жылғы 26 желтоқсанда
жарияланған "2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан
Республикасының 2000 жылғы 22 желтоқсандағы Заңы) мынадай өзгерістер мен
толықтырулар енгізілсін:
1) 1-баптың бірінші бөлігінде:
"326843054" деген сан "340639252" деген санмен ауыстырылсын;
"78865014" деген сан "84680417" деген санмен ауыстырылсын;
"6745918" деген сан "12189836" деген санмен ауыстырылсын;
"441244491" деген сан "464944466" деген санмен ауыстырылсын;
"27009495" деген сан "31742578" деген санмен ауыстырылсын;
"55800000" деген сан "59177539" деген санмен ауыстырылсын;
"2,2" деген сан "2,1" деген санмен ауыстырылсын;
2) 3-тармақта:
"4199250" деген сан "4122250" деген санмен ауыстырылсын;
"488640" деген сан "479680" деген санмен ауыстырылсын;
"3710610" деген сан "3642570" деген санмен ауыстырылсын;
3) мынадай мазмұндағы 6-1 және 6-2-баптармен толықтырылсын:
"6-1-бап. Облыстардың бөлінісінде шикізат секторы ұйымдарынан
республикалық бюджетке есепке алынатын салық түсімдерінің көлемдері
3-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6-2-бап. Облыстардың бөлінісінде шикізат секторы ұйымдарынан
жергілікті бюджетке есепке алынатын салық түсімдерінің көлемдері
4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.";
4) 9-тармақта:
"78339574" деген сан "84154977" деген санмен ауыстырылсын;
"2513486" деген сан "3626197" деген санмен ауыстырылсын;
"29880867" деген сан "28789886" деген санмен ауыстырылсын;
"2407479" деген сан "2459852" деген санмен ауыстырылсын;
"53566" деген сан "887375" деген санмен ауыстырылсын;
"6655646" деген сан "9855634" деген санмен ауыстырылсын;
"8434024" деген сан "10629024" деген санмен ауыстырылсын;

О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2001 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 364
В соответствии со статьей 17 Закона Республики Казахстан от 1 апреля
1999 года
Z990357_
"О бюджетной системе" Правительство Республики
Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение в Мажилис Парламента Республики Казахстан
проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в
Закон Республики Казахстан
Z000131_
"О республиканском бюджете на 2001
год".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
О внесении изменений и дополнений
в Закон Республики Казахстан
"О республиканском бюджете на 2001 год"
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 22 декабря 2000 г.
"О республиканском бюджете на 2001 год" (Закон Республики Казахстан от 22
декабря 2000 г. "О республиканском бюджете на 2001 год", опубликованный в
газетах "Егемен Казакстан" и "Казахстанская правда" 26 декабря 2000 г.)
следующие изменения и дополнения:
1) в части первой статьи 1:
цифру "326843054" заменить цифрой "340639252";
цифру "78865014" заменить цифрой "84680417";
цифру "6745918" заменить цифрой "12189836";
цифру "441244491" заменить цифрой "464944466";
цифру "27009495" заменить цифрой "31742578";
цифру "55800000" заменить цифрой "59177539";
цифру "2,2" заменить цифрой "2,1";
2) в статье 3:
цифру "4199250" заменить цифрой "4122250";
цифру "488640" заменить цифрой "479680";
цифру "3710610" заменить цифрой "3642570";
3) дополнить статьями 6-1 и 6-2 следующего содержания:
"Статья 6-1. Утвердить объемы налоговых поступлений от организаций
сырьевого сектора, зачисляемых в республиканский бюджет в разрезе областей
согласно приложению 3.
Статья 6-2. Утвердить объемы налоговых поступлений от организаций
сырьевого сектора, зачисляемых в местные бюджеты в разрезе областей
согласно приложению 4.";
4) в статье 9:
цифру "78339574" заменить цифрой "84154977";
цифру "2513486" заменить цифрой "3626197";
цифру "29880867" заменить цифрой "28789886";
цифру "2407479" заменить цифрой "2459852";
цифру "53566" заменить цифрой "887375";
цифру "6655646" заменить цифрой "9855634";
цифру "8434024" заменить цифрой "10629024";

1 !        2       !  3       !          4         !            5
---------------------------------------------------------------------------
Жиыны            51 765 715     30 205 805         18 601 686
1. Ақтөбе облысы     3 182 677      2 374 850            574 827
2. Атырау облысы    20 466 012     11 841 415          8 549 747
3. Шығыс Қазақстан   2 706 330      2 522 500            183 830
облысы
4. Батыс Қазақстан   2 702 024        126 500
облысы

1 !        2       !  3       !          4         !            5
---------------------------------------------------------------------------
Всего            51 765 715     30 205 805         18 601 686
1. Актюбинская       3 182 677      2 374 850            574 827
область
2. Атырауская       20 466 012     11 841 415          8 549 747
область
3. Восточно-         2 706 330      2 522 500            183 830
Казахстанская
область
4. Западно-          2 702 024        126 500
Казахстанская
область

5. Қарағанды облысы  6 030 492      5 225 000            805 492
6. Қызылорда         7 712 250      3 680 540          3 956 860
облысы
7. Маңғыстау         8 965 930      4 435 000          4 530 930
облысы
---------------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы:
---------------------------------------------------------------------------
N!Шикізат секторы ұйымдары.!Шикізат секторы ұйым.!Қазақстан Республикасы
!ның (Қазақстан Республи. !дарынан (Қазақстан   !Үкіметінің белгілеген
!касы Үкіметінің белгіле. !Республикасы Үкіме.  !тізімдемесі бойынша шикі.
!ген тізімдемесі бойынша  !тінің белгілеген     !зат секторы ұйымдарының
!заңды тұлғалардың) жа.   !тізімдемесі бойынша  !өндірген шикізат тауар.
!салған келісім-шарттар   !заңды тұлғалардан)   !ларына, көрсеткен қызмет.
!бойынша өнімдер бөлу     !түсетін бонустар     !теріне салынатын қосылған
!жөніндегі Қазақстан      !                     !құн салығы
!Республикасының үлесі    !                     !
---------------------------------------------------------------------------

5. Карагандинская    6 030 492      5 225 000            805 492
область
6. Кызылординская    7 712 250      3 680 540          3 956 860
область
7. Мангистауская     8 965 930      4 435 000          4 530 930
область
---------------------------------------------------------------------------
Продолжение таблицы
---------------------------------------------------------------------------
N!Доля Республики Казахстан!Бонусы от организаций!Налог на добавленную
!по разделу продукции по  !сырьевого сектора    !стоимость на произведен-
!заключенным контрактам от!(юридических лиц по  !ные сырьевые товары,
!организаций сырьевого    !перечню,             !оказанные услуги от
!сектора (юридических лиц !устанавливаемому     !организаций сырьевого
!по перечню,              !Правительством       !сектора по перечню,
!устанавливаемому         !Республики Казахстан)!устанавливаемому
!Правительством Республики!                     !Правительством
!Казахстан)               !                     !Республики Казахстан
---------------------------------------------------------------------------

!            6            !           7         !           8
---------------------------------------------------------------------------
Жиыны      2 575 524                   149 700              233 000
1.                                                          233 000
2.                                      74 850
3.
4.         2 575 524
5.
6.                                      74 850
7.
---------------------------------------------------------------------------
"2001 жылға арналған республикалық
бюджет туралы" Қазақстан
Республикасының Заңына
өзгерістер мен толықтырулар енгізу
туралы" Қазақстан Республикасының
2001 жылғы "___"_________ N ___ Заңына
3-қосымша
"2001 жылға арналған республикалық
бюджет туралы" Қазақстан Республикасының
2001 жылғы 22 желтоқсандағы
N 131-ІІ ҚРЗ Заңына
4-қосымша
Жергілікті бюджеттерге есепке алынатын шикізат секторы
ұйымдарынан түсетін 2001 жылға арналған салықтық
түсімдердің көлемі
мың теңге
---------------------------------------------------------------------------
N  !  Атауы         ! Барлығы  !Қазақстан Республи.  !Шикізат секторы ұй.
р/р!                !          !касы Үкіметінің бел. !ымдарының (Қазақстан
!                !          !гілеген тізімдемесі  !Республикасы Үкіме.
!                !          !бойынша шикізат сек. !тінің белгілеген
!                !          !торының резидент     !тізімдемесі бойынша
!                !          !заңды тұлғаларынан   !заңды тұлғалардың)
!                !          !алынатын табыс салығы!жасалған келісім-
!                !          !                     !шарттар бойынша
!                !          !                     !өнімдер бөлу
!                !          !                     !жөніндегі Қазақстан
!                !          !                     !Республикасының үлесі
--------------------------------------------------------------------------
1 !        2       !  3       !          4          !          5
---------------------------------------------------------------------------
Жиыны          30 491 974      30 205 805                286 169
1. Ақтөбе облысы    2 374 850       2 374 850
2. Атырау облысы   11 841 415      11 841 415
3. Шығыс Қазақстан  2 522 500       2 522 500
облысы
4. Батыс Қазақстан    412 669         126 500                286 169
облысы
5. Қарағанды облысы 5 22
5 000       5 225 000
6. Қызылорда облысы 3 680 540       3 680 540
7. Маңғыстау облысы 4 435 000       4 435 000
---------------------------------------------------------------------------
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

!            6            !           7         !           8
---------------------------------------------------------------------------
Всего      2 575 524                   149 700              233 000
1.                                                          233 000
2.                                      74 850
3.
4.         2 575 524
5.
6.                                      74 850
7.
---------------------------------------------------------------------------
Приложение 3
к Закону Республики Казахстан
"О внесении изменений и дополнений
в Закон Республики Казахстан
"О республиканском бюджете на 2001 год"
от " __ " ______ 2001 года N_____
Приложение 4
к Закону Республики Казахстан
"О республиканском бюджете на 2001 год"
от 22 декабря 2000 г. N 131-II ЗРК
Объемы налоговых поступлений на 2001 год
от организаций сырьевого сектора, зачисляемых
в местные бюджеты
тыс.тенге
---------------------------------------------------------------------------
N  !Наименование   !Всего     !Подоходный налог с  !Доля Республики
п/п!               !          !юридических лиц-    !Казахстан по разделу
!               !          !резидентов сырьевого!продукции по заключен-
!               !          !сектора по перечню, !ным контрактам от
!               !          !устанавливаемому    !организаций сырьевого
!               !          !Правительством      !сектора (юридических
!               !          !Республики Казахстан!лиц по перечню,
!               !          !                    !устанавливаемому
!               !          !                    !Правительством
!               !          !                    !Республики Казахстан)
---------------------------------------------------------------------------
1 !          2    !   3      !          4         !          5
---------------------------------------------------------------------------
Всего          30 491 974      30 205 805                286 169
1. Актюбинская      2 374 850       2 374 850
область
2. Атырауская      11 841 415      11 841 415
область
3. Восточно-        2 522 500       2 522 500
Казахстанская
область
4. Западно-           412 669         126 500                286 169
Казахстанская
область
5. Карагандинская   5 225 000       5 225 000
область
6. Кызылординская   3 680 540       3 680 540
область
7. Мангистауская    4 435 000       4 435 000
область
---------------------------------------------------------------------------
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Мартина Н.А.)