Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 21 наурыз N 373
Дүниежүзілік сауда ұйымының (ДСҰ) мәселелері жөніндегі 2001 жылға арналған шығыстарын қаржыландыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 2001 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен:
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігіне ДСҰ мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияның отырысында бекітілген, Қазақстан Республикасы Экономика және сауда министрлігінің Женева қаласындағы 1 хатшы дәрежесіндегі өкілін ұстауға 83 600 (сексен үш мың алты жүз) АҚШ долларына баламалы сомада ақша қаражаты;
Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлігіне мынадай
шығыстарды жабу үшін 980 400 (тоғыз жүз сексен мың төрт жүз) теңге;
Ағылшын тілі кәсіби аудармашысының қызметіне ақы төлеуге 751 300
(жеті жүз елу бір мың үш жүз) теңге;
ДСҰ хатшылығымен және Қазақстанның ДСҰ-ға енуі жөніндегі жұмыс тобы
мүшелерімен (30 ел) халықаралық байланыс қызметіне ақы төлеуге 229 100
(екі жүз жиырма тоғыз мың жүз) теңге бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың
мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Икебаева А.Ж.

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 марта 2001 года N 373
В целях финансирования расходов по вопросам Всемирной торговой организации (ВТО) на 2001 год Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2001 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы:
Министерству иностранных дел Республики Казахстан на содержание представителя Министерства экономики и торговли Республики Казахстан в ранге I Секретаря в городе Женева, утвержденного на заседании Межведомственной комиссии по вопросам ВТО, денежных средств в сумме, эквивалентной 83 600 (восемьдесят три тысячи шестьсот) долларов США;
Министерству экономики и торговли Республики Казахстан 980 400 (девятьсот восемьдесят тысяч четыреста) тенге для покрытия следующих расходов:
на оплату услуг профессионального переводчика английского языка 751 300 (семьсот пятьдесят одна тысяча триста) тенге;
на оплату услуг международной связи с Секретариатом ВТО и членами
Рабочей группы по вступлению Казахстана в ВТО (30 стран) 229 100 (двести
двадцать девять тысяч сто) тенге.
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за
целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Цай Л.Г.,
Мартина Н.А.)