Аймақтық инвестициялық бағдарлама және Шығыс Қазақстан облысының жергілікті атқарушы органының қарыз алуы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 26 наурыз N 385
"Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуірдегі Z990357_ Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 17 шілдедегі N 1082 P001082_ қаулысымен бекітілген Жергілікті атқарушы органдарының қарыз алуы есебінен қаржыландырылатын аймақтық инвестициялық бағдарламаларды Қазақстан Республикасының Үкіметімен келісу рәсімі жөніндегі ережеге сәйкес, сондай-ақ жергілікті тауар өндірушілерді қолдау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Жергілікті атқарушы орган қарызға алған қаражат есебінен қаржыландырылатын мынадай жобалардың іске асырылуын көздейтін Шығыс Қазақстан облысының 2001 жылға арналған аймақтық инвестициялық бағдарламасына келісім берілсін:
1) Семей қаласындағы сыра өндірісі жөніндегі зауытты іске қосу - қаржыландыру көлемі 435,0 миллион теңге;
2) "Большевик" кен орнының құрамында алтын бар рудасын тауарлық алтын
алудың биометаллургиялық әдісімен өндіру және қайта өңдеу - 218,0 миллион
теңге;
3) шағын және орта бизнесті, ауыл шаруашылығын қолдау - 347 миллион
теңге.
2. Шығыс Қазақстан облысы әкімінің Аймақтық инвестициялық
бағдарламаны іске асыруға "2001 жылға арналған республикалық бюджет
туралы" Қазақстан Республикасының Заңымен бекітілген жергілікті атқарушы
орган борышы лимитінің шегінде, бір миллиард теңге көлеміндегі қарыздарды
заңнамада белгіленген тәртіппен тарту туралы ұсынысы қабылдансын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О Региональной инвестиционной программе и заимствовании местным исполнительным органом Восточно-Казахстанской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2001 года N 385
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года Z990357_ "О бюджетной системе" и Правилами по процедуре согласования с Правительством Республики Казахстан региональных инвестиционных программ, финансируемых за счет заимствования местных исполнительных органов, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2000 года N 1082 P001082_ , а также в целях поддержки местных товаропроизводителей Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с Региональной инвестиционной программой Восточно-Казахстанской области на 2001 год, предусматривающей реализацию следующих проектов, финансируемых за счет средств заимствования местным исполнительным органом:
1) ввод в действие завода по производству пива в городе Семипалатинске с объемом финансирования 435,0 миллионов тенге;
2) добыча и переработка золотосодержащей руды месторождения "Большевик" биометаллургическим методом получения товарного золота - 218,0 миллионов тенге;
3) поддержка малого и среднего бизнеса, сельского хозяйства - 347 миллионов тенге.
2. Принять предложение акима Восточно-Казахстанской области о привлечении в установленном законодательством порядке займов в пределах лимита долга местного исполнительного органа, утвержденного Законом Республики Казахстан Z000131_ "О республиканском бюджете на 2001 год", в
объеме один миллиард тенге на реализацию Региональной инвестиционной
программы.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Цай Л.Г.,
Мартина Н.А.)