"Байқоңыр" ғарыш айлағынан зымырандарды сынау үшін ұшырудың және "Протон-М" зымыран тасығышын пайдалана отырып ғарыш аппараттарын ұшырудың 2001 жылға арналған жоспарлары бойынша қорытындыны бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 29 наурыз N 404
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған "Байқоңыр" ғарыш айлағынан зымырандарды сынау
үшін ұшырудың және "Протон-М" зымыран тасығышын пайдалана отырып ғарыш
аппараттарын ұшырудың 2001 жылға арналған жоспарлары бойынша қорытынды
(бұдан әрі - Қорытынды) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Қорытындыны
Ресей Тарапына дипломатиялық арналар бойынша жіберсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2001 жылғы 29 наурыздағы
N 404 қаулысымен бекітілген
"Байқоңыр" ғарыш айлағынан зымырандарды сынау үшін
ұшырудың және "Протон-М" зымыран тасығышын пайдалана
отырып ғарыш аппараттарын ұшырудың 2001 жылға арналған
жоспарлары бойынша
Қорытынды
Ресей Федерациясы Сыртқы істер министрлігінің 2001 жылғы 30 қаңтардағы нотасында ұсынылған "Байқоңыр" ғарыш айлағынан зымырандарды ұшыру жоспарлары бойынша қосымша ақпаратты қарай келіп Қазақстан Республикасының Үкіметі:
сынау үшін ұшырудың 2001 жылдың І жартыжылдығына арналған жоспарымен;
"Протон-М" зымыран тасығышын және "Бриз-М" үдеткіш блогын олардың ұшу
сынақтары кезеңінде мемлекеттік экологиялық сараптаудан өткізуді
ұйымдастыру туралы келісімге" қол қойған және қазақстандық мамандардың
аспаптық бақылау және экологиялық сараптау жүргізуге қатысуы жағдайында
"Протон-М" зымыран тасығышын пайдалана отырып ғарыш аппараттарын ұшыру
жоспарымен келіседі.
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

Об утверждении Заключения по планам испытательных пусков ракет и запусков космических аппаратов с использованием ракеты-носителя "Протон-М"№с космодрома "Байконур" на 2001 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2001 года N 404
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемое Заключение по планам испытательных пусков ракет и запусков космических аппаратов с использованием ракеты-носителя "Протон-М" с космодрома "Байконур" на 2001 год (далее - Заключение).
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан направить Заключение Российской Стороне по дипломатическим каналам.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 марта 2001 года N 404
Заключение
по планам испытательных пусков ракет и запусков космических
аппаратов с использованием ракеты-носителя "Протон-М"№
с космодрома "Байконур" на 2001 год
Рассмотрев дополнительную информацию по планам пусков ракет с космодрома "Байконур", представленную нотой Министерства иностранных дел Российской Федерации от 30 января 2001 года, Правительство Республики Казахстан согласовывает:
план испытательных пусков на I полугодие 2001 года;
план запусков космических аппаратов с использованием ракеты-носителя
"Протон-М" при условии подписания "Соглашения об организации проведения
государственной экологической экспертизы ракеты-носителя "Протон-М" и
разгонного блока "Бриз-М" на этапе их летних испытаний" и участия
казахстанских специалистов в проведении инструментального контроля и
экологической экспертизы.
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)