Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 30 наурыз N 417
"Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне өзгерістер мен толықтыру енгізу және Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 20 қаңтардағы N 3330 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 20 желтоқсандағы N 517 U000517_ Жарлығының қолданысқа енгізілуіне байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген резервінен 2001 жылғы Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясына (бұдан әрі - Ұлттық комиссия) онда 2001 жылдың 1 қаңтарына жұмыс істеген Ұлттық комиссия қызметкерлерінің еңбекақыларының айырмасын
төлеу үшін, егер олардың 2000 жылғы орташа айлық еңбекақысы 2001 жылға
белгіленген еңбекақыдан асқан жағдайда 36 602 000 (отыз алты миллион алты
жүз екі мың) теңге бөлінсін.
2. Осы қаулы 2001 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2001 года N 417
В связи с введением в действие Указа Президента Республики Казахстан от 20 декабря 2000 года N 517 U000517_ "О внесении изменений и дополнения в некоторые акты Президента Республики Казахстан и признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 20 января 1997 года N 3330" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам (далее - Национальная комиссия) 36 602 000 (тридцать шесть миллионов шестьсот две тысячи) тенге из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2001 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, для выплаты в 2001 году разницы в заработной плате работникам Национальной комиссии, работавшим в ней на 01 января 2001 года, в случае, если их среднемесячная заработная плата за 2000 год
превышает заработную плату, установленную на 2001 год.
2. Настоящее постановление вступает в силу с 01 января 2001 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)