Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Сот қаулыларын атқару жөніндегі комитетін таратудың кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 14 сәуір N 494 қаулысы
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасындағы құқық қорғау қызметін жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" 2001 жылғы 22 қаңтардағы N 536  Жарлығын  іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Сот қаулыларын атқару жөніндегі комитеті атқару құжаттарын орындау жөніндегі функциялары мен өкілеттіктері, сондай-ақ штат саны мен мүлкі Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Сот әкімшілігі жөніндегі комитетке және оның облыстар мен Астана, Алматы қалаларындағы әкімшілеріне тапсырыла отырып, таратылсын.
2. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі және Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Сот әкімшілігі жөніндегі комитеті (келісім бойынша) осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) <*>
2) "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 30 қаңтардағы N 151  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 4-5, 45-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес жөніндегі комитеті туралы ережеде:
6-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"473000, Астана қаласы, Жеңіс даңғылы, 45.".
Ескерту. 1)-тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.28. N  1120  қаулысымен.
4. Мыналардың:
1) "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Сот қаулыларын атқару жөніндегі комитетінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 5 шілдедегі N 931  қаулысының  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 34, 297-құжат);
2) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 қарашадағы N 1695  қаулысының  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 50, 490-құжат) 1-тармағы 2) тармақшасының күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары

Некоторые вопросы упразднения Комитета по исполнению судебных постановлений Министерства юстиции Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2001 года N 494
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 22 января 2001 года N 536 U010536_  "О мерах по совершенствованию правоохранительной деятельности в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Упразднить Комитет по исполнению судебных постановлений Министерства юстиции Республики Казахстан с передачей функций и полномочий по исполнению исполнительных документов, а также штатной численности и имущества Комитету по судебному администрированию при Верховном Суде Республики Казахстан и его администраторам в областях и городах Астане, Алматы.
2. Министерству юстиции Республики Казахстан и Комитету по судебному администрированию при Верховном Суде Республики Казахстан (по согласованию) принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) (Подпункт 1) утратил силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1120  )
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января 2001 года N 151 P010151_  "Некоторые вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 4-5, ст.45):
в Положении о Комитете по борьбе с наркоманией и наркобизнесом Министерства юстиции Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
абзац второй пункта 6 изложить в следующей редакции:
"473000, город Астана, проспект Победы, 45.".
4. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля 1999 года N 931 P990931_  "Вопросы Комитета по исполнению судебных постановлений Министерства юстиции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 34, ст.297);
2) подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1999 года N 1695  P991695_   "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 50, ст.490).
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министр
Республики Казахстан