Өкілдері Аудиторлыққа кандидаттарды аттестаттау жөніндегі біліктілік комиссиясының құрамына енетін мемлекеттік органдар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2001 жылғы 18 сәуір N 517. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 17 шілдедегі N 691 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 17 шілдедегі  N 691 (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-т. қараңыз) Қаулысымен.
"Аудиторлық қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 20 қарашадағы  Заңының N 10-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес өкілдері Аудиторлыққа кандидаттарды аттестаттау жөніндегі біліктілік комиссиясының құрамына енетін мемлекеттік органдар айқындалсын.
2. Осы қаулыға қосымшада көрсетілген мемлекеттік органдар бір апта мерзімде Аудиторлыққа кандидаттарды аттестаттау жөніндегі біліктілік комиссиясының тиісті кандидатуралардың ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 18 сәуірдегі
N 517 қаулысына
қосымша
Өкілдері Аудиторлыққа кандидаттарды аттестаттау
жөніндегі біліктілік комиссиясының
құрамына енетін мемлекеттік органдар
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі <*>
Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі (келісім бойынша)
ЕСКЕРТУ. Қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.10.28. N 1369  қаулысымен .
ЕСКЕРТУ. Қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.12.29. N 1420  қаулысымен.

О государственных органах, представители которых входят в состав Квалификационной комиссии по аттестации кандидатов в аудиторы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2001 года N 517. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2008 года N 691
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 17.07.2008   N 691 .
В соответствии с пунктом 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 20 ноября 1998 года  Z980304_ "Об аудиторской деятельности" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Определить государственные органы, представители которых входят в состав Квалификационной комиссии по аттестации кандидатов в аудиторы согласно приложению.
2. Государственным органам, указанным в приложении к настоящему постановлению, в недельный срок обеспечить представление соответствующих кандидатур в Квалификационную комиссию по аттестации кандидатов в аудиторы.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 апреля 2001 года N 517
Государственные органы, представители которых входят
в состав Квалификационной комиссии
по аттестации кандидатов в аудиторы
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 28.10.2001  N 1369 ; от 29.12.2002  N 1420 .
Министерство финансов Республики Казахстан
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Министерство юстиции Республики Казахстан
Национальный Банк Республики Казахстан (по согласованию)