Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 28 шілдедегі N 421 Жарлығын іске асыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 27 сәуірдегі N 567 қаулысы
Қазақстан Республикасы Президентінің "Астана қаласының арнайы экономикалық аймағын тарату туралы" 2000 жылғы 28 шілдедегі N 421 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
2. "Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 19 наурыздағы N 3872 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 15 мамырдағы N 440 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 27 сәуірдегі
N 567 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2001.07.21. N 985 қаулысымен.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.07.2013 № 673 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. "Астана қаласына қоныс аударған мемлекеттік органдардың орталық аппараты қызметкерлерін тұрғын үймен қамтамасыз етудің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 22 желтоқсандағы N 1316 қаулысында:
2-тармақтағы "Ақмола арнайы экономикалық аймағының Әкімшілік Кеңесі" деген сөздер алынып тасталсын.
4. "Астана қаласының жергілікті атқарушы органдарының қарыз алуы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 23 қарашадағы N 1770 қаулысында:
1-тармақтағы "- Астана қаласы арнайы экономикалық аймағы әкімшілік кеңесі төрағасының," деген сөздер алынып тасталсын;
4-тармақтағы "- Астана қаласы арнайы экономикалық аймағы әкімшілік кеңесінің төрағасы" деген сөздер алынып тасталсын.

О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 28 июля 2000 года N 421
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 2001 года N 567
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 28 июля 2000 года N 421 U000421_ "Об упразднении специальной экономической зоны города Астаны" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 1998 года N 440 P980440_ "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 19 марта 1998 г. N 3872".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 27 апреля 2001 года N 567
Изменения, которые вносятся в некоторые
решения Правительства Республики Казахстан
1. (пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 21 июля 2001 г. N 985 P010985_ )
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 02.07.2013 № 673 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 1998 года N 1316 P981316_ "Некоторые вопросы обеспечения жильем работников центральных аппаратов государственных органов, передислоцированных в город Астану":
в пункте 2 слова "Административного Совета Акмолинской специальной
экономической зоны" исключить.
4. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 23 ноября
1999 года N 1770
P991770_
"О заимствовании местным исполнительном органом
города Астаны":
в пункте 1 слова "- Председателя Административного совета специальной
экономической зоны города Астаны" исключить;
в пункте 4 слова "- Председателю Административного совета специальной
экономической зоны города Астаны" исключить.
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)