Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің Салықтық (қаржылық) тергеу органдары басшыларының үйлестіру кеңесінің екінші мәжілісін өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 24 мамыр N 704
Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің Салықтық (қаржылық) тергеу органдары басшыларының үйлестіру кеңесінің екінші мәжілісін өткізу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы агенттігі 2001 жылғы 28-29 мамырда Алматы қаласында Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің Салықтық (қаржылық) тергеу органдары басшыларының үйлестіру кеңесінің екінші мәжілісін өткізсін.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Тәуелсіз
Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің Салықтық (қаржылық)
тергеу органдары басшыларының үйлестіру кеңесінің екінші мәжілісін
өткізуге арналған шығыстарды қаржыландыруды 2001 жылға арналған
республикалық бюджетте "Өкілдік шығыстар" бағдарламасы бойынша көзделген
қаражаттың есебінен қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О проведении второго заседания Координационного совета руководителей органов налоговых (финансовых) расследований государств-участников Содружества Независимых Государств
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2001 года N 704
В целях проведения второго заседания Координационного совета руководителей органов налоговых (финансовых) расследований государств- участников Содружества Независимых Государств Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Агентству финансовой полиции Республики Казахстан провести 28-29 мая 2001 года в городе Алматы второе заседание Координационного совета руководителей органов налоговых (финансовых) расследований государств-участников Содружества Независимых Государств.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить финансирование расходов на проведение второго заседания Координационного совета руководителей органов налоговых (финансовых) расследований государств-участников Содружества Независимых Государств за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2001 год по программе
"Представительские расходы".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Горяева В.В.)