"Астық туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 7 маусым N 773
"Астық туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 19 қаңтардағы
Z010143_
Заңын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі
қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған "Астық туралы" Қазақстан Республикасының
Заңын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2001 жылғы 7 маусымдағы
N 773 қаулысымен
бекітілген
"Астық туралы" Қазақстан Республикасының Заңын
іске асыру жөніндегі іс-шаралар
Жоспары
Ескерту. Жоспардан 3-жол алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2001.09.26. N
1239 қаулысымен.
P011239_
Ескерту. Жоспардың 5,6-жолдары өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.10.28.
N 1369 қаулысымен.
P011369_
Ескерту. Жоспар өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.11.02. N 1391
қаулысымен.
P011391_
_________________________________________________________________________
Р/с!     Іс-шараның атауы     !  Аяқтау  !  Орындауға жауапты   !Орындалу
N !                          !  нысаны  !  мемлекеттік орган   !мерзімі
_________________________________________________________________________
1             2                  3               4                 5
_________________________________________________________________________
1  Қазақстан Республикасы
Үкіметі қаулыларының жоба.
ларын әзірлеу және енгізу
1) "Астықты және оны қай.  Қазақстан  Қазақстан Республика.  2001
та өңдеу өнімдерін экс.    Республи.  сының Ауыл шаруашылы.  жылғы
порттау және ішкі сату ке. касы Үкі.  ғы министрлігі,        мамыр
зінде қажетті құжаттарды   метінің    Қазақстан Республика.
ресімдеудің тәртібін       қаулысы    сының Мемлекеттік
оңайлату туралы" Қазақ.               кіріс министрлігі
стан Республикасы Үкіметі.
нің 1997 жылғы 8 қаңтар.
дағы N 21
P970021_
қаулысына өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы
2) Мемлекеттік ресурстар    -//-      Қазақстан Республи.    2001
астығын сақтауды қамта.               касының Ауыл шаруа.    жылғы
масыз ету жөніндегі                   шылығы министрлігі,    шілде
шаралар туралы                        Қазақстан Республика.
сының Көлік және ко.
ммуникациялар министр.
лігі, Қазақстан Респуб.
ликасының Мемлекеттік
кіріс министрлігі
3) Астық қабылдау кәсіп.   Қазақстан  Қазақстан Республика.  2001
орны мен астық иесінің     Республи.  сының Ауыл шаруашылы.  жылғы
арасындағы астықты сақ.    касы Үкі.  ғы министрлігі         шілде
тау жөніндегі көпшілікке   метінің
арнаған шарттардың үлгі    қаулысы
нысандарын бекіту туралы

Об утверждении Плана мероприятий по реализации Закона Республики Казахстан "О зерне"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2001 года N 773
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 19 января 2001 года Z010143_ "О зерне" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по реализации Закона Республики Казахстан "О зерне".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
7 июня 2001 года N 773
План мероприятий по реализации Закона
Республики Казахстан "О зерне"
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК от 26
сентября 2001 г. N 1239
P011239_
; от 28 октября 2001 г. N 1369
Р011369_
;
от 2 ноября 2001 г. N 1391
P011391_
.
___________________________________________________________________________
N !Наименование мероприятия! Форма !Государственный орган,!Срок исполнения
п/п!                        !завер- !ответственный за ис-  !
!                        !шения  !полнение              !
___!________________________!_______!______________________!_______________
1 !            2           !   3   !          4           !        5
___!________________________!_______!______________________!_______________
1  Разработать и внести
проекты постановлений
Правительства Республики
Казахстан:
1) О внесении изменений  Поста-   Министерство сельского    май 2001
и дополнений в постанов- новление хозяйства Республики        года
ление Правительства      Прави-   Казахстан
Республики Казахстан от  тельства Министерство государст-
8 января 1997 года N 21  Респуб-  венных доходов Респуб-
P970021_
"Об упрощении       лики     лики Казахстан
порядка оформления       Казахс-
необходимых документов   тан
при экспорте и внутренней
реализации зерна и
продуктов его переработки";
2) О мерах по обеспе-   -//-//-   Министерство сельского    июль 2001
чению сохранности зерна           хозяйства Республики        года
государственных ресурсов          Казахстан
Министерство транспорта
и коммуникаций Республики
Казахстан
Министерство государст-
венных доходов Республики
Казахстан
3) Об утверждении        Поста-   Министерство сельского    июль 2001
типовых форм публичных   новление хозяйства Республики        года
договоров на хранение    Прави-   Казахстан
зерна между хлебоприем-  тельства
ным предприятием и       Респуб-
владельцем зерна;        лики
Казахстан

4) Астықты қолхаттарының    -//-             -//-            2001
орындалуын кепілдендіру               Қазақстан Республика.  жылғы
тетігін құру ережесін                 сының Ұлттық банкі     қазан
бекіту туралы                         (келісім бойынша)
2  Астық қабылдау кәсіпорын.  Ауыл ша.   Қазақстан Республика.  2001
дарында астықты сақтау     руашылығы  сының Ауыл шаруашылы.  жылғы
ережесін әзірлеу және      министр.   ғы министрлігі         маусым
бекіту                     інің
бұйрығы
4  "Элеваторларда астықты     Ауыл ша.   Қазақстан Республика.  2001
және оны қайта өңдеу       руашылығы  сының Ауыл шаруашылы.  жылғы
өнімдерін қабылдау, сақ.   министрі.  ғы министрлігі         тамыз
тау, ұқсату жөніндегі      нің
қызметті лицензиялау       бұйрығы
ережесін бекіту туралы"
Ауыл шаруашылығы министрі.
нің 2000 жылғы 4 сәуірдегі
N 97
V001124_
бұйрығына
өзгерістер мен
толықтырулар енгізу
5   Астық қолхаттарын         Ауыл         Қазақстан        2001 жыл-
беру, олардың             шаруашылығы  Республикасының  ғы қазан
айналым және өтеу         министрiнiң  Ауыл
ережесiн әзiрлеу          бұйрығы      шаруашылығы
және бекiту, астық                     министрлiгi
қолхаттарының                          Қазақстан
нысандары (үлгiлерi)                   Республикасының
және сипаттамасы                       Ұлттық Банкi
(келiсiм
бойынша)
6
7  Астық рыногінің монито.    Ауыл ша.   Қазақстан Республика.  2001
рингі ережесін әзірлеу     руашылығы  сының Ауыл шаруашылы.  жылғы
және бекіту                министр.   ғы министрлігі         тамыз
інің
бұйрығы
8  Астық қабылдау кәсіпорын.   -//-            -//-             2001
дары мен оның қызметін                                       жылғы
ұйымдастыруды уақытша                                        қыркүйек
басқару жөніндегі коми.
ссияны құру ережесін
әзірлеу және бекіту
9  Астықтың сандық-сапалық     -//-           -//-              2001
есебін жүргізу ережесін                                      жылғы
әзірлеу және бекіту                                          қазан
10 "Мемлекеттік астық бағ.    Қазақстан  Қазақстан Республика.  2001
дарламасы - Қазақстан      Республи.  сының Ауыл шаруашылы.  жылғы
Республикасының астық      касының.   ғы министрлігі,        желтоқсан
рыногы мен астық индус.    Президенті Қазақстан Республика.
триясының даму страте.     Жарлығының сының Экономика және
гиясы туралы" Қазақстан    жобасы     сауда министрлігі,
Республикасының Прези.                Қазақстан Республика.
денті Жарлығының жобасын              сының Әділет министрлігі
әзірлеу және Қазақстан
Республикасының Үкіметіне
енгізу
_________________________________________________________________________
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Икебаева А.Ж.

4) Об утверждении Правил -//-//-          -//-//-         октябрь 2001
создания механизма                                            года
гарантирования                    Национальный банк
исполнения зерновых               Республики Казахстан
расписок                          (по согласованию)
2  Разработать и утвердить  Приказ   Министерство сельского    июнь 2001
Правила хранения зерна   Министра хозяйства Республики        года
на хлебоприемных         сельс-   Казахстан
предприятиях             кого
хозяйства
3 (строка 3 исключена - N 1239 от 26.09.2001 г.)
4  Внести изменения и       Приказ   Министерство сельского   август 2001
дополнения в приказ      Министра хозяйства Республики        года
Министра сельского       сельско- Казахстан
хозяйства от 4 апреля    го хо-
2000 года N 97
V001124_
зяйства
"Об утверждении Правил
лицензирования деятель-
ности по приемке,
хранению, переработке
зерна и продуктов его
переработки на элева-
торах"
5  Разработать и            Приказ       Министерство         октябрь
утвердить Правила        Министра     сельского            2001 года
выдачи, обращения        сельского    хозяйства
и погашения зерновых     хозяйства    Республики
расписок, формы                       Казахстан,
(образцы) и описание                  Национальный
зерновых расписок                     Банк Республики
Казахстан
(по согласованию)
6  (исключена - N 1391 от 2 ноября 2001 г.)
7  Разработать и утвердить  Приказ    Министерство сельского   август 2001
Правила мониторинга      Министра  хозяйства Республики       года
зернового рынка          сельско-  Казахстан
го хо-
зяйства
8  Разработать и утвердить  -//-//-            -//-//-         сентябрь
Правила формирования                                        2001 года
комиссии по временному
управлению хлебоприемны-
ми предприятиями и
организации ее
деятельности
9  Разработать и утвердить  -//-//-            -//-//-         октябрь
Правила ведения                                             2001 года
количественно-
качественного учета зерна
10  Разработать и внести в   Проект    Министерство сельского  декабрь 2001
Правительство Республики Указа     хозяйства Республики       года
Проект Указа Президента  Прези-    Казахстан
Республики Казахстан     дента     Министерство экономики и
"О государственной       Респуб-   торговли Республики
зерновой программе -     лики      Казахстан
стратегии развития       Казахстан Министерство юстиции
рынка зерна и зерновой             Республики Казахстан
индустрии Республики
Казахстан"
___________________________________________________________________________
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)