Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi Жол полициясы комитетiнiң мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 8 маусым N 777. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.06.22. N 607 қаулысымен.
Жол қозғалысының қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету саласындағы басқарудың мемлекеттiк жүйесiн жетiлдiру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1 - 8. <*>
Ескерту. 1 - 8-тармақтардың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.10.11. N 1116  қаулысымен .
9. Мыналардың:
1) Жол қозғалысының қауіпсіздігін қамтамасыз ету жөніндегі қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 23 қарашадағы N 967  қаулысының  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 45, 654-құжат):
2) "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi Мемлекеттiк автомобиль инспекциясының арнаулы баспа өнiмдерiн дайындау туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 17 маусымдағы N 651  қаулысының
3) "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң Iшкi iстер органдарының мәселелерi жөнiндегi кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу және күшi жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 4 сәуiрдегі N 433 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 12, 143-құжат) күшi жойылды деп танылсын.
10. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Вопросы Комитета дорожной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2001 года N 777. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 22 июня 2005 г. N 607
В целях совершенствования государственной системы управления в сфере обеспечения безопасности дорожного движения Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. (Пункты 1-8 утратили силу - постановлением Правительства РК от 11 октября 2002 г. N 1116 P021116_  )
9. Признать утратившими силу:
1) постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 ноября 1992 года N 967 P920967_  "О дополнительных мерах по обеспечению безопасности дорожного движения" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 45, ст.654);
2) постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 июня 1994 года N 651 P940651_  "Об изготовлении специальной печатной продукции государственной автомобильной инспекции Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
3) постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 апреля 1995 года N 433 "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан по вопросам органов внутренних дел" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 12, ст. 143).
10. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан