Таратылған Жол қорының кредиторлық берешегін өтеуді ұйымдастыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 8 маусым N 779
"2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 22 желтоқсандағы Z000131_ Заңын орындау үшін және "2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1950 P001950_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Таратылған Жол қорының кредиторлық берешегін
өтеу ережесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары О.Ә. Жандосовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және
жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 8 маусымдағы
N 779 қаулысымен
бекітілген
Таратылған Жол қорының кредиторлық берешегін өтеу
Ережесі
1. Жалпы ережелер
1. Осы Ереже таратылған Жол қорының тауарлар (жұмыстар, қызметтер көрсету) жеткізушілер немесе олардың құқықтарын иеленушілер (бұдан әрі - Жеткізуші) алдында 1998 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша қалыптасқан және 2001 жылдың 1 қаңтарындағы жағдай бойынша өтелмеген "Қазақавтожол" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының (бұдан әрі - "Қазақавтожол" РМК) теңгерімінде есепте тұрған кредиторлық берешегін (бұдан әрі - кредиторлық берешек) өтеу тәртібін реттейді.
2. Кредиторлық берешекті өтеу "2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 22 желтоқсандағы Z000131_ Заңымен осы мақсатқа көзделген сома шегінде жүзеге асырылады.
2. Кредиторлық берешекті өтеу үшін құжаттарды дайындау және ұсыну
3. Жеткізуші 2001 жылғы 25 шілдеден кешіктірмей "Қазақавтожол" РМК облыстық филиалдарына (бұдан әрі - Филиалдар) нотариалды расталған 5 данада мыналарды ұсынады:
1) 1998-2000 жылдарғы бухгалтерлік теңгерімдердің қосымшалармен бірге көшірмесі, тапсыру кесімі не Жеткізуші қайта ұйымдастырылған жағдайда бөлу теңгерімі, сондай-ақ оның мемлекеттік тіркелгені туралы куәлік. Бұл ретте бухгалтерлік теңгерімдер көшірмелерінде олардың бұрын ұсынылған теңгерімдерге сәйкестігін қуаттайтын салық органдарының белгісі болуы тиіс;
2) 1998-2000 жылдарғы N 6 "Ұйымдармен есеп айырысу жөніндегі жинақ ведомосы" ордерлер журналының көшірмесі;
3) 1998-2000 жылдарғы бас кітаптан дебиторлық берешек және 654 "Жол қорымен есеп айырысу" шоты бойынша кредиторлық берешек сомасын қуаттайтын үзінді.
Көрсетілген құжаттарды Алматы қаласы бойынша "Қазақавтожол" РМК таратылған филиалына қойылған талаптар бойынша "Қазақавтожол" РМК ұсынады.

О мерах по организации погашения кредиторской задолженности упраздненного Дорожного фонда
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2001 года N 779
Во исполнение Закона Республики Казахстан от 22 декабря 2000 года Z000131_ "О республиканском бюджете на 2001 год" и в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1950 P001950_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2001 год" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые Правила погашения кредиторской задолженности упраздненного Дорожного фонда.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Джандосова У.А.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2001 года N 779
Правила
погашения кредиторской задолженности
упраздненного Дорожного фонда
1. Общие положения
1. Настоящие Правила регламентируют порядок погашения кредиторской задолженности упраздненного Дорожного фонда (далее - кредиторская задолженность), которая числится на балансе Республиканского государственного предприятия "Казахавтодор" (далее - РГП "Казахавтодор"), перед поставщиками товаров (работ, услуг) или их правопреемниками (далее - Поставщик), образовавшейся по состоянию на 31 декабря 1998 года и не погашенной по состоянию на 1 января 2001 года.
2. Погашение кредиторской задолженности осуществляется в пределах суммы, предусмотренной Законом Республики Казахстан от 22 декабря 2000 года Z000131_ "О республиканском бюджете на 2001 год" на эти цели.
2. Подготовка и представление документов
для погашения кредиторской задолженности
3. Поставщик не позднее 25 июля 2001 года представляет в областные филиалы РГП "Казахавтодор" (далее - Филиалы) в 5 экземплярах нотариально заверенные:
1) копию бухгалтерского баланса за 1998-2000 годы с приложениями, передаточный акт либо разделительный баланс в случае реорганизации Поставщика, а также свидетельство о его государственной регистрации. При этом копии бухгалтерских балансов должны иметь отметку налоговых органов, подтверждающих их соответствие ранее представленным балансам;
2) копию журнала-ордера N 6 "Накопительная ведомость по расчетам с организациями" за 1998-2000 годы;
3) выписку из главной книги за 1998-2000 годы, подтверждающую сумму дебиторской задолженности и кредиторской задолженности по счету 654 "Расчеты с Дорожным фондом".
По требованиям к ликвидированному филиалу РГП "Казахавтодор" по городу Алматы указанные документы представляют в РГП "Казахавтодор".

4. Филиалдар әрбір Жеткізушімен кредиторлық берешектің салыстыру кесімін (Ережеге 1-қосымша) жасайды. Тиісті Филиалдың Жеткізуші алдындағы кредиторлық берешегінің жалпы сомасы тиісті Филиалдың таратылған Жол қорының осы Филиал бойынша 1999-2000 жылдары өтелген берешегін алып тастап. 1998 жылдың 31 желтоқсанындағы жағдай бойынша жылдық бухгалтерлік теңгерімде көрсетілген кредиторлық берешек сомасынан асып түспеуі керек.
5. Филиалдар "Қазақавтожол" РМК-сына 5 данада (барлық құжатқа мөр басылуы, тиісті Филиалдың басшысы мен бас бухгалтер қол қою тиіс) мыналарды ұсынады: <*>
1) жеткізушілермен шарттар көшірмесі;
2) салыстыру кесімдерінің түпнұсқалары;
3) Ереженің 2-қосымшасына сәйкес Кредиторлық берешекті өтеуге қатысатын жеткізушілердің тізілімі;
4) Филиалдың Жеткізушілер бойынша кредиторлық берешекті бөліп көрсеткен 1998-2000 жылдарғы бухгалтерлік теңгерімінің көшірмесі;
5) Жеткізушінің және Филиалдың 1998-2000 жылдарғы N 6 "Ұйымдармен есеп айырысу жөніндегі жинақ ведомосы" ордерлер журналының көшірмесі;
6) Жеткізушінің 1998-2000 жылдарғы бухгалтерлік теңгерімінің қосымшалармен бірге көшірмесі, тапсыру кесімі не Жеткізуші қайта ұйымдастырылған жағдайда бөлу теңгерімі, сондай-ақ оның мемлекеттік тіркелгені туралы куәлік. Бұл ретте бухгалтерлік теңгерімдердің көшірмелерінде олардың бұрын ұсынылған теңгерімдерге сәйкестігін қуаттайтын салық органдарының белгісі болуы тиіс;
7) Филиалдың 1998-2000 жылдарғы бас кітабынан кредиторлық берешекті қуаттайтын нотариалды расталған үзінді және Жеткізушінің бас кітабынан дебиторлық берешектің сомасын қуаттайтын үзінді; <*>
8) "Қазақавтожол" РМК мен Филиалдардың есеп шоттарынан таратылған Жол қорының міндеттемелері бойынша кредиторлық берешекті өндіру туралы 2001 жылғы 1 қаңтарға дейін күшіне енген орындалмаған сот шешімдері.
Бұл ретте басшы мен бас бухгалтер ұсынылған құжаттардың анықтығы үшін жеке жауапты болады.
Ескерту. 5-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.12.28. N 1741
қаулысымен. P011741_
6. "Қазақавтожол" РМК Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Автомобиль жолдары комитетіне (бұдан әрі - Автомобиль жолдары комитеті) 4 данада (барлық көшірмеге мөр басылуы, "Қазақавтожол" РМК тиісті Филиалының басшысы мен бас бухгалтері қол қоюы тиіс) мыналарды ұсынады: <*>
1) жеткізушілермен шарттар көшірмесі;
2) салыстыру кесімдерінің түпнұсқалары;
3) Ереженің 2-қосымшасына сәйкес Кредиторлық берешекті өтеуге қатысатын тауарлар (жұмыстар, қызметтер көрсету) жеткізушілердің тізілімі;

4. Филиалы составляют акт сверки (приложение 1 к Правилам) кредиторской задолженности с каждым Поставщиком. Общая сумма кредиторской задолженности соответствующего Филиала перед поставщиками не должна превышать суммы кредиторской задолженности, отраженной в годовой бухгалтерской отчетности соответствующего Филиала по состоянию на 31 декабря 1998 года за вычетом произведенного в 1999-2000 годах погашения задолженности упраздненного Дорожного фонда по этому Филиалу.
5. Филиалы представляют в РГП "Казахавтодор" в 5 экземплярах (все документы должны быть заверены печатью, подписями руководителя и главного бухгалтера соответствующего Филиала):
1) копии договоров с поставщиками;
2) оригиналы актов сверки;
3) Реестр поставщиков, участвующих в погашении кредиторской задолженности, согласно приложению 2 к Правилам;
4) копию бухгалтерского баланса Филиала за 1998-2000 годы с расшифровкой кредиторской задолженности в разрезе поставщиков;
5) копии журнала-ордера N 6 "Накопительная ведомость по расчетам с организациями" Филиала и Поставщика за 1998-2000 годы;
6) копию бухгалтерского баланса Поставщика за 1998-2000 годы с приложениями, передаточный акт либо разделительный баланс в случае реорганизации Поставщика, а также свидетельство о его государственной регистрации. При этом копии бухгалтерских балансов должны содержать отметку налоговых органов, подтверждающих их соответствие ранее представленным балансам;
7) заверенные нотариально выписку из главной книги за 1998-2000 годы Филиала, подтверждающую сумму кредиторской задолженности, и выписку из главной книги Поставщика, подтверждающую сумму дебиторской задолженности;
8) неисполненные решения судов, вступившие в силу до 1 января 2001 года, о взыскании кредиторской задолженности по обязательствам упраздненного Дорожного фонда с расчетных счетов РГП "Казахавтодор" и Филиалов.
При этом руководитель и главный бухгалтер несут персональную ответственность за достоверность представленных документов. <*>
Сноска. В пункт 5 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 28 декабря 2001 г. N 1741 P011741_ .
6. РГП "Казахавтодор" представляет в Комитет автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (далее - Комитет автомобильных дорог) в 4-х экземплярах (все копии должны быть заверены печатью, подписями руководителя и главного бухгалтера РГП "Казахавтодор" соответствующего Филиала):
1) копии договоров с поставщиками;
2) оригиналы актов сверки;
3) Реестр поставщиков товаров (работ, услуг), участвующих в погашении кредиторской задолженности, согласно приложению 2 к Правилам;

4) мыналардың көшірмелері: Жеткізушінің бухгалтерлік теңгерімі қосымшаларымен бірге, жеткізушілер бойынша 1998-2000 жылдарғы кредиторлық берешекті бөліп көрсеткен "Қазақавтожол" РМК жиынтық бухгалтерлік теңгерімі, Филиалдардың бухгалтерлік теңгерімі, сондай-ақ тапсыру кесімі не Жеткізуші қайта ұйымдастырылған жағдайда бөлу теңгерімі, оның мемлекеттік тіркелгені туралы куәлік, тікелей "Қазақавтожол" РМК-ның және құрылған және қайта ұйымдастырылған ретте оның Филиалдарының тапсыру кесімдері;
5) Филиалдардың N 6 "Ұйымдармен есеп айырысу жөніндегі жинақ ведомосы" ордерлер журналының және Жеткізушінің 1998-2000 жылдарғы N 6 "Ұйымдармен есеп айырысу жөніндегі жинақ ведомосы"Ғордерлер журналының көшірмелері;
6) кредиторлық берешектің сомасын қуаттайтын Филиалдардың 1998-2000 жылдарғы бас кітабынан нотариалды расталған үзінді мен дебиторлық берешектің сомасын қуаттайтын Жеткізушінің бас кітабынан үзінді; <*>
7) "Қазақавтожол" РМК мен Филиалдардың есеп шоттарынан таратылған Жол қорының міндеттемелері бойынша кредиторлық берешекті өндіру туралы 2001 жылғы 1 қаңтарға дейін күшіне енген орындалмаған сот шешімдері.
Ескерту. 6-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.12.28. N 1741
қаулысымен. P011741_
7. Автомобиль жолдары комитеті "Қазақавтожол" РМК ұсынған құжаттарды тексергеннен кейін осы Ереже 6-тармағының 1)-7) тармақшаларына сәйкес Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің бекітуіне Ереженің 2-қосымшасына сәйкес Кредиторлық берешекті өтеуге қатысатын тауарлар (жұмыстар, қызметтер көрсету) жеткізушілердің тізілімін 4 данада жібереді. <*>
Ескерту. 7-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.12.28. N 1741
қаулысымен. P011741_
3. Кредиторлық берешекті өтеу бойынша есеп жүргізу тәртібі
8. Кредиторлық берешекті өтеу тек негізгі қарыз бөлігінде жүзеге асырылады.
9. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігіне "Өткен жылдардың міндеттемелерін орындау" республикалық бюджеттік бағдарламасын іске асыруға қаражат бөледі, ол өзіне бөлінген бюджет қаражатын Автомобиль жолдары комитетіне қайта бөледі.
10. Автомобиль жолдары комитеті "Қазақавтожол" РМК, оның Филиалдарының және Автомобиль жолдары комитетінің басшылары және бас бухгалтерлері қол қойған. Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі бекіткен Кредиторлық берешекті өтеуге қатысатын тауарлар (жұмыстар және қызметтер көрсету) жеткізушілерінің
тізіліміне сәйкес өз бюджеттік шотынан, Қазынашылықтың аумақтық
органдарында қалатын (осы Ереженің 7-тармағы) төлем тапсырмасына
бекітілген Тізілімдерді қоса отырып, "Қазақавтожол" РМК есеп айырысу
шотына ақша аударады.

4) копии: бухгалтерского баланса Поставщика с приложениями, сводного бухгалтерского баланса РГП "Казахавтодор", бухгалтерского баланса Филиалов за 1998-2000 годы с расшифровкой кредиторской задолженности в разрезе поставщиков, а также передаточный акт либо разделительный баланс в случае реорганизации Поставщика, свидетельство о его государственной регистрации, передаточные акты непосредственно РГП "Казахавтодор" и его Филиалов при образовании и реорганизации;
5) копии журнала-ордера N 6 "Накопительная ведомость по расчетам с организациями" Филиалов и копии журнала-ордера N 6 "Накопительная ведомость по расчетам с организациями" Поставщика за 1998-2000 годы;
6) заверенную нотариально выписку из главной книги за 1998-2000 годы Филиалов, подтверждающую сумму кредиторской задолженности, и выписку из главной книги Поставщика, подтверждающую сумму дебиторской задолженности;
7) неисполненные решения судов, вступившие в силу до 1 января 2001 года, о взыскании кредиторской задолженности по обязательствам упраздненного Дорожного фонда с расчетных счетов РГП "Казахавтодор" и Филиалов. <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 28 декабря 2001 г. N 1741 P011741_ .
7. Комитет автомобильных дорог после проверки документов, представленных РГП "Казахавтодор" согласно подпунктам 1)-7) пункта 6 настоящих Правил, направляет на утверждение в Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в 4 экземплярах Реестры поставщиков товаров (работ, услуг), участвующих в погашении кредиторской задолженности, согласно приложению 2 к Правилам. <*>
Сноска. В пункт 7 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 28 декабря 2001 г. N 1741 P011741_ .
3. Порядок проведения расчетов по погашению
кредиторской задолженности
8. Погашение кредиторской задолженности осуществляется только в части основного долга.
9. Министерство финансов Республики Казахстан в установленном порядке выделяет средства Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан на реализацию республиканской бюджетной программы "Выполнение обязательств прошлых лет", которое перераспределяет выделенные ему бюджетные средства Комитету автомобильных дорог.
10. Комитет автомобильных дорог согласно Реестру поставщиков товаров (работ, услуг), участвующих в погашении кредиторской задолженности, подписанному руководителями и главными бухгалтерами РГП "Казахавтодор", его Филиалов и Комитета автомобильных дорог, утвержденному Министерством транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, перечисляет деньги со
своего бюджетного счета на расчетный счет РГП "Казахавтодор", прилагая к
платежным поручениям утвержденные Реестры (пункт 7 настоящих Правил),
которые остаются в территориальных органах Казначейства.

11. "Қазақавтожол" РМК Жеткізуші алдындағы кредиторлық берешекті өз
есеп шотынан тиісті Жеткізушінің есеп шотына ақша аудару жолымен өтейді.
4. Есеп және есеп беру
12. Кредиторлық берешекті өтеу "Қазақавтожол" РМК бухгалтерлік есебі
мен есеп беруінде Қазақстан Республикасының бухгалтерлік есеп беру туралы
Z952732_
,
V960239_
заңнамасына сәйкес жүргізіледі.
<*>
Ескерту. 12-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.12.28. N 1741
қаулысымен.
P011741_
5. Дауларды қарау тәртібі
13. Кредиторлық берешекті өтеу үдерісінде туындайтын даулар
заңнамалық кесімдермен көзделген тәртіпте қарастырылады.
6. Жауапкершілік және бақылау
14. Автомобиль жолдары комитеті, "Қазақавтожол" РМК, Филиалдар,
Жеткізуші анық емес және көрнеу жалған мәліметтер бергені үшін заңнамалық
кесімдерге сәйкес жауапты болады.
15. Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі:
қойылған инкассалық өкімдер болмаған ретте кредиторлық берешекті өтеу
үшін осы Ережемен белгіленген тәртіптен "Қазақавтожол" РМК есеп шотына
ақша аударады:
"Қазақавтожол" РМК есеп шотына ақша есептеу де, кредиторлық берешекті
өтеуге қатысушы жеткізушілердің шотына бір мезгілде аудару да бойынша
аудару операцияларын өткізуге бақылау жасауды қамтамасыз етеді.
Ережеге
1-қосымша
Салыстыру кесімі
2001 жылғы "__"_____________                       ____________ қаласы
Біз, төмендегі қол қоюшылар ________________________________________
(РМК обл. филиалы басшысының және бас бухгалтерінің Т.А.Ә.)
_______________________________________________________ бір жағынан және
______________________________________________________ екінші жағынан,
(жеткізушінің басшысы мен бас бухгалтерінің Т.А.Ә.)
1998 жылдың 31 желтоқсанындағы жағдай бойынша орындалған жұмыстарға өзара
есеп айырысуды және 2001 жылдың 1 қаңтарына дейін өтелмеген қарыздарды
салыстыру кесімін жасадық.
Берешек құрамы:
теңге
__________________________________________________________________________
! "Қазақавтожол" РМК      !
Жазбаның мазмұны        !  _________________      !    Жеткізуші
!  облыстық филиалы       !
!_________________________!___________________
!   Дебет   !   Кредит    !  Дебет  !  Кредит
____________________________!___________!_____________!_________!_________
Негізгі қарыз
01.01.2001 ж.
барлық сальдо
__________________________________________________________________________
Өзара есеп айырысуды салыстыру нәтижесінде "Қазақавтожол" РМК
__________________________________  облыстық филиалының кредиторлық
берешегі
(сомасы цифрмен және жазбаша көрсетіледі)
соманы құрайтыны анықталды.
Тараптардың заңды мекен-жайы:
Атауы                                  Атауы
СТН                                    СТН
Банк дерегі                            Банк дерегі
_____________________________        ________________________________
(басшының Т.А.Ә., қолы)                 (басшының Т.А.Ә., қолы)
_____________________________        ________________________________
(бас бухгалтердің Т.А.Ә., қолы)       (бас бухгалтердің Т.А.Ә., қолы)
М.О.                                     М.О.
Ережеге
2-қосымша
_________________________ сомасындағы тізілімді бекітемін
_________________________________________________________
(Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар
министрі/Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар
вице-министрі) (қолы)
2001 жылғы"___" ___________
Кредиторлық берешекті өтеуге қатысатын
тауарлар (жұмыстар, қызметтер көрсету) жеткізушілердің
Тізілімі
2001 жылғы "___"___________
___________________________________________________________________________
р/с!  Жеткізушінің атауы   ! Орналасқан жері ! Негізгі қарыз сомасы (теңге)
N !                       !                 !
___!_______________________!_________________!_____________________________

11. РГП "Казахавтодор" погашает кредиторскую задолженность перед
Поставщиком путем перечисления денег со своего расчетного счета на
расчетный счет соответствующего Поставщика.
4. Учет и отчетность
12. В бухгалтерском учете и отчетности РГП "Казахавтодор" погашение
кредиторской задолженности отражается в соответствии с законодательством
Республики Казахстан о бухгалтерском учете
Z952732_
V960239_
.
<*>
Сноска. В пункт 12 внесены изменения - постановлением Правительства
РК от 28 декабря 2001 г. N 1741
P011741_
.
5. Порядок рассмотрения споров
13.Споры, возникающие в процессе погашения кредиторской
задолженности, рассматриваются в порядке, предусмотренном законодательными
актами.
6. Ответственность и контроль
14. Комитет автомобильных дорог, РГП "Казахавтодор", Филиалы, Поставщик несут ответственность за представление недостоверных и заведомо ложных сведений в соответствии с законодательными актами.
15. Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан:
производит перечисление денег для погашения кредиторской
задолженности в порядке, определенном настоящими Правилами, на расчетный
счет РГП "Казахавтодор" при отсутствии выставленных инкассовых
распоряжений;
обеспечивает контроль за проведением переводных операций как по
зачислению денег на расчетный счет РГП "Казахавтодор", так и
одновременному переводу на счета поставщиков, участвующих в погашении
кредиторской задолженности.
Приложение 1
к Правилам
Акт сверки
"__"_____________2001 года                         год______________
Мы, нижеподписавшиеся_______________________________________________
(Ф.И.О. руководителя и гл. бухгалтера обл. филиала РГП)
с одной стороны и _______________________________________________________
(Ф.И.О. руководителя и гл. бухгалтера поставщика)
с другой стороны, составили настоящий акт сверки взаиморасчетов за
выполненные работы по состоянию на 31 декабря 1998 года и не погашенные по
состоянию на 1 января 2001 года.
Задолженность составляет:
тенге
__________________________________________________________________________
Содержание записи     !  ____________областной  !      Поставщик
!филиал РГП "Казахавтодор"!
!_________________________!___________________
!   Дебет   !   Кредит    !  Дебет  !  Кредит
____________________________!___________!_____________!_________!_________
Основной долг
Всего сальдо на
01.01.2001 года
__________________________________________________________________________
В результате сверки взаиморасчетов выявлено, что сумма кредиторской
задолженности _________ областного филиала РГП "Казахавтодор" составляет
__________________________________
(сумма цифрами и прописью в тенге)
Юридические адреса сторон:
Наименование                          Наименование
РНН                                     РНН
Банковские реквизиты                   Банковские реквизиты
_____________________________        ________________________________
(подпись. Ф.И.О. руководителя)         (подпись. Ф.И.О. руководителя)
_____________________________        ________________________________
(подпись. Ф.И.О. гл. бухгалтера)     (подпись. Ф.И.О. гл. бухгалтера)
м.п.                                     м.п.
Приложение 2
к Правилам
Утверждаю:
реестр в сумме
_________________________
______________________________________________
(подпись) (Министр транспорта и коммуникаций РК
/вице-Министр транспорта и коммуникаций РК)
"___" ___________года
Реестр
поставщиков товаров (работ, услуг), участвующих
в погашении кредиторской задолженности
"___"___________2001 года
___________________________________________________________________________
N !Наименование поставщика! Местонахождение !Сумма основного долга (тенге)
п\п!                       !                 !
___!_______________________!_________________!_____________________________

1 !            2          !        3        !               4
___!_______________________!_________________!_____________________________
___!_______________________!_________________!_____________________________
___!_______________________!_________________!_____________________________
___!Барлығы:_______________!_________________!_____________________________
Осы тізілімге қоса беріліп отыр:
1. ________________________________
2. ________________________________
3. ________________________________
"Қазақавтожол" РМК филиалы            Автомобиль жолдары комитеті
_________________________________     ________________________________
(басшының Т.А.Ә., қолы)                (басшының Т.А.Ә., қолы)
_________________________________       ____________________________
(бас бухгалтердің Т.А.Ә., қолы)      (бас бухгалтердің Т.А.Ә., қолы)
М.О.                                     М.О.
"Қазақавтожол" РМК
_________________________________
(басшының Т.А.Ә., қолы)
_________________________________
(бас бухгалтердің Т.А.Ә., қолы)
М.О.
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Жұманазарова А.Б.

1 !            2          !        3        !               4
___!_______________________!_________________!_____________________________
___!_______________________!_________________!_____________________________
___!_______________________!_________________!_____________________________
___!Всего__________________!_________________!___________________________
К настоящему реестру прилагаются:
1. ________________________________
2. ________________________________
3. ________________________________
Филиал РГП "Казахавтодор"            Комитет автомобильных дорог
_________________________________     ________________________________
(подпись, Ф.И.О. руководителя)       (подпись, Ф.И.О. руководителя)
_________________________________     ________________________________
(подпись, Ф.И.О. гл.бухгалтера)      (подпись, Ф.И.О. гл.бухгалтера)
М.П.                                  М.П.
РГП "Казахавтодор"
___________________________________
(подпись, Ф.И.О. руководителя)
___________________________________
(подпись, Ф.И.О. гл.бухгалтера)
М.П.
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)