Қазақстан Республикасының мемлекеттік және мемлекет кепілдік берген заемдарын тіркеу және есепке алу ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 14 маусым N 819. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.07.07. N 646 қаулысымен.
"Мемлекеттік және мемлекет кепілдік берген қарыз алу мен борыш туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 2 тамыздағы  Заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. <*>
Ескерту. 1-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.07.25. N  832  қаулысымен.
2. Мыналардың:
1) "Қазақстан Республикасы орталық атқарушы органдарының мемлекеттiк сырттан қарыз алу және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң сыртқы заемдары бойынша мемлекеттiк сыртқы борышты басқару саласындағы қызметiн үйлестiрудiң тәртiбi туралы ереженi, Қазақстан Республикасының мемлекеттiк кепілдiктерiн берудiң тәртiбi мен шарттары және Қазақстан Республикасының мемлекеттiк кепiлдiгi бар мемлекеттiк сыртқы заемдар мен мемлекеттiк емес сыртқы заемдарды тiркеудiң тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 21 қыркүйектегi N 1366  қаулысының  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 43, 401-құжат);
2) "Астана-Сити" объектiлерi кешенi бiріншi кезеңiнің құрылысын бастау туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 22 сәуiрдегi N 445  қаулысының  3-тармағының (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 14, 137-құжат) күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігіне жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 2001 жылғы
14 маусымдағы
N 819 қаулысымен
БЕКIТIЛГЕН
Қазақстан Республикасының мемлекеттiк және мемлекет кепiлдiк
берген заемдарын тiркеу және есепке алу ережесi
Ескерту. Ереженің күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.07.25. N  832  қаулысымен.

Об утверждении Правил регистрации и учета государственных и гарантированных государством займов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июня 2001 года N 819. Утратило силу постановлением Правительства РК от 7 июля 2006 года N 646
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июня 2001 года N 819 утратило силу постановлением Правительства РК от 7 июля 2006 года N  646 .
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 2 августа 1999 года  Z990464_  "О государственном и гарантированном государством заимствовании и долге" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1.  Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 25 июля 2002 года № 832   P020832_  .
2. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 1997 года N 1366  P971366_  "Об утверждении Положения о порядке координации деятельности центральных исполнительных органов Республики Казахстан в области государственного внешнего заимствования и управления государственным внешним долгом по внешним займам Правительства Республики Казахстан, Порядка и условий выдачи государственных гарантий Республики Казахстан и Положения о порядке регистрации государственных внешних займов и негосударственных внешних займов, имеющих государственные гарантии Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 43, ст. 401);
2) пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 1999 года N 445  P990445_  "О начале строительства первого этапа комплекса объектов "Астана Сити" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 14, ст. 137).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство финансов Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 14 июня 2001 года N 819
Правила регистрации и учета государственных и
гарантированных государством займов Республики Казахстан  <*>
Сноска. Правила утратили силу - постановлением Правительства РК от 25 июля 2002 года №  832   (см. пункт 1 постановления).