Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 9 шілде N 928
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген резервінен "Қарағанды көмір шахтасы" жабық үлгідегі акционерлік қоғамына оның бірінші кезектегі несие берушілер алдындағы міндеттемелерін орындау үшін қаржылық
көмек көрсетуге Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігіне 83 000 000
(сексен үш миллион) теңге бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлінетін қаражаттың
мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Икебаева А.Ж.

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2001 года N 928
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2001 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, Министерству финансов Республики Казахстан 83 000 000 (восемьдесят три миллиона) тенге на оказание финансовой помощи акционерному обществу закрытого типа "Карагандашахтуголь" для выполнения его обязательств перед кредиторами первой очереди.
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за
целевым использованием выделяемых средств.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)