Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 7 қаңтардағы N 27 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 23 шілдедегі N 991 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 16 ақпандағы № 141 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.02.16 № 141 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Үкіметінің жанынан Қазақстан Республикасының ғарышкеріне кандидаттарды алдын ала іріктеу жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 7 қаңтардағы N 27 P000027_ қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлігіне 2001 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды және өзге де күтпеген шығыстарды жоюға көзделген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен ғарышкерлікке кандидаттарды
алдын ала іріктеу жөніндегі іс-шараларды жүргізу үшін 4 000 000 (төрт
миллион) теңге бөлсін.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 января 2000 года N 27
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2001 года № 991. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2011 года № 141
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 16.02.2011 № 141.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 января 2000 года N 27 P000027_ "О создании Межведомственной комиссии при Правительстве Республики Казахстан по предварительному отбору кандидатов в космонавты Республики Казахстан" следующее изменение:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Министерству финансов Республики Казахстан выделить Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2001 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, 4000000 (четыре миллиона) тенге для проведения мероприятий по предварительному отбору
кандидатов в космонавты.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)