Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 мамырдағы N 652 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 2 тамыз N 1019. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.09.02. N 892 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Ұялы байланысты пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 мамырдағы N 652 қаулысына  мынадай толықтыру енгізілсін:
1-тармақ "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министріне," деген сөздерден кейін "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Ішкі әскерлерінің қолбасшысына," деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2000 года N 652
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 августа 2001 года N 1019. Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2003 года N 892
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2000 года N 652 "О пользовании сотовой связью" следующее дополнение:
пункт 1 после слов "Министру внутренних дел Республики Казахстан," дополнить словами "Командующему внутренними войсками Министерства внутренних дел Республики Казахстан,".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан