Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 3 тамыз N 1024
Сот шешімдерін орындау үшін, "2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Z000131_ Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 22 желтоқсандағы Заңына, "Қазақстан Республикасының Үкіметі резервінің қаражатын пайдаланудың тәртібін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 18 қыркүйектегі N 1408 P991408_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігіне 2001 жылға арналған
республикалық бюджетте соттардың шешімдері бойынша Қазақстан Республикасы
Үкіметінің орталық мемлекеттік органдардың және олардың аумақтық
бөлімшелерінің міндеттемелерін өтеуге көзделген Қазақстан Республикасы
Үкіметінің резервінен қосымшаға сәйкес сот шешімдерін орындау үшін 16 641
421 (он алты миллион алты жүз қырық бір мың төрт жүз жиырма бір) теңге
бөлінсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 3 тамыздағы
N 1024 қаулысына
қосымша
Атқарылуға жататын сот шешімдерінің тізбесі
--------------------------------------------------------------------------
N !    Соттың атауы      ! Сот кесімінің күні ! Мемлекеттік  !Мемлекеттік
р/с!                      !                    !    бажды     !баж (теңге)
!                      !                    ! шегергендегі !
!                      !                    ! сома (теңге) !
--------------------------------------------------------------------------
1   Қызылорда қаласының    2000 жылғы             11 283,17      338,49
Қызылорда облыстық     26 сәуірдегі
соты                   И. Шахаровтың
пайдасына анықтама
2   Қостанай облысының     2000 жылғы             3 000 000
Қостанай қалалық       30 маусымдағы
соты                   Ж.А. Ақбасовтың
пайдасына шешім
3   Петропавл қалалық      1999 жылғы             308 966
соты                   25 маусымдағы
К.А. Мамбетовтың
пайдасына шешім
4   Петропавл қалалық      1998 жылғы             109 142
соты                   25 маусымдағы
П.В. Квардаковтың
пайдасына қаулы
5   Солтүстік Қазақстан    1998 жылғы             67 338,70
облыстық соты          10 наурыздағы
М.Ф. Резуновтың
пайдасына қаулы
6   Солтүстік Қазақстан    1998 жылғы             52 730,64
облыстық соты          15 шілдедегі
А.Г. Голубтың
пайдасына қаулы
7   Ақмола облысының       1998 жылғы             126 230
Бұланды аудандық соты  12 ақпандағы
А.В. Сухиннің
пайдасына үкім
8   Алматы қаласының       1997 жылғы             157 437
Алмалы аудандық соты   13 қазандағы
Л.П. Светлицкаяның
пайдасына шешім
9   Жамбыл облысы          1999 жылғы             96 858
Тараз қаласының        3 желтоқсандағы
Талас аудандық соты    қаулы 2000 жылғы
9 қарашадағы
Т.А. Коростелеваның
пайдасына анықтама
10  Қарағанды облыстық     2001 жылғы             12 340 873     370 224
соты                   8 маусымдағы
"Сұлужан" ЖШС-ның
пайдасына шешім

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2001 года N 1024
Во исполнение судебных решений, в соответствии с Законом Республики Казахстан от 22 декабря 2000 года Z000131_ "О республиканском бюджете на 2001 год", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1999 года N 1408 P991408_ "Об утверждении Правил использования средств резерва Правительства Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Министерству финансов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2001 года на погашение обязательств Правительства Республики Казахстан, центральных государственных органов и их территориальных подразделений по решениям судов, 16 641 421 (шестнадцать миллионов шестьсот сорок одна тысяча четыреста двадцать один) тенге для исполнения судебных решений согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 3 августа 2001 года N 1024
Перечень судебных решений, подлежащих исполнению
__________________________________________________________________________
N | Наименование суда |    Дата судебного акта   |Сумма за     | Гос.
п/п|                   |                          |вычетом гос. |пошлина
|                   |                          |пошлины      |(тенге)
|                   |                          | (тенге)     |
--------------------------------------------------------------------------
1  Кызылординский        Определение от 26.04.2000    11 283,17    338,49
областной суд         года в пользу Шахарова И.
г. Кызылорда
2  Костанайский          Решение 30.06.2000 года       3 000 000
городской суд         в пользу Акбасова Ж.А.
Костанайской
области
3  Петропавловский       Решение от 25.06.1999 года    308 966
городской суд         в пользу Мамбетова К.А.
4  Петропавловский       Постановление от              109 142
городской суд         25.06.1998 года в пользу
Квардакова П.В.
5  Северо-Казахстанский  Постановление от              67 338,70
областной суд         10.03.1998 года в пользу
Резунова М.Ф.
6  Северо-Казахстанский  Постановление от              52 730,64
областной суд         15.07.1998 года в пользу
Голубь А.Г.
7  Буландинский          Приговор от 12.02.1998        126 230
районный суд          года в пользу Сухина А.В.
Акмолинской области
8  Алмалинский районный  Решение от 13.10.1997
суд города Алматы     года в пользу
Светлицкой Л.П.               157 437
9  Таласский районный    Постановление от 03.12.
суд города Тараз      1999 года.                     96 858
Жамбылской области    Определение от 09.11.2000
года в пользу
Коростелевой Т.А.
10 Карагандинский        Решение от 08.06.2001         12 340 873   370 224
областной суд         года в пользу ТОО "Служан"
___________________________________________________________________________

Жиыны:                                     16 270 858,51  370 562,49
Жалпы сома                                    16 641 421
--------------------------------------------------------------------------
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Жұманазарова А.Б.

Итого                                             16 270 858,51  370 562,49
Общая сумма                                   16 641 421
__________________________________________________________________________
Специалист: Мартина Н.А.