Павлодар облысының республикалық маңызы бар автомобиль жолдарында жөндеу жұмыстарын жүргізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 14 тамыз N 1062
Жалпы пайдаланудағы республикалық маңызы бар автомобиль жолдарымен көлік құралдарының іркіліссіз және қауіпсіз жүрісін қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігіне 2001 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен Павлодар облысының республикалық маңызы бар автомобиль жолдарында, соның ішінде "Қалқаман -
Майқайың - Баянауыл - облыс шекарасы" автомобиль жолында жөндеу жүргізуге
109 (бір жүз тоғыз) миллион теңге бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазақстан Республикасы
Үкіметінің резервінен бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды
қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О проведении ремонтных работ на автомобильных дорогах республиканского значения Павлодарской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 августа 2001 года N 1062
В целях обеспечения бесперебойного и безопасного движения транспортных средств по автомобильным дорогам общего пользования республиканского значения Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2001 год для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иных непредвиденных расходов 109 (сто девять) миллионов тенге на ремонт автомобильных дорог республиканского значения Павлодарской области, в том числе на автомобильную дорогу "Калкаман-Майкаин-Баянаул-граница области".
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за
целевым использованием выделенных средств из резерва Правительства
Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)