Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 20 желтоқсандағы N 1275 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 17 тамыз N 1076
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Тауардың белгілі бір түрлері нарқының шекараларын анықтау және
шаруашылық жүргізуші субъектіні монополист деп тану тәртібі жөніндегі
уақытша ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер
Кабинетінің 1993 жылғы 20 желтоқсандағы N 1275
P931275_
қаулысының
(Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 50, 597-құжат) күші жойылды
деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О признании утратившим силу постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 декабря 1993 года N 1275
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2001 года N 1076
Правительство Республики казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 декабря 1993 года N 1275 P931275_ "Об утверждении Временного положения о порядке определения границ рынка определенного вида товара и признании хозяйствующего субъекта
монополистом" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 50, ст. 597).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)