Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 19 қарашадағы N 1180 және 2000 жылғы 7 наурыздағы N 367 қаулыларына толықтыру мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 27 тамыз N 1108. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 қаңтардағы № 37 Қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.01.29 № 37 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай толықтыру мен өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасында мемлекеттік статистиканы жетілдірудің 1999-2005 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 19 қарашадағы N 1180 P981180_ қаулысына:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында мемлекеттік статистиканы жетілдірудің 1999-2005 жылдарға арналған бағдарламасына қосымшада: "2. Макроэкономикалық және салалық статистиканың көрсеткіштер жүйесі мен методологиясын жетілдіру" тарауында: "2.2. Сыртқы сектор статистикасы" бөлімінде: "2.2.1 Сыртқы сауда статистикасы" бөлімшесінде: 6-тармақта: 3-бағандағы "Кеденком" деген сөзден кейін "Статистика агенттігі" деген сөзбен толықтырылсын; 4-бағандағы "2000" саны "2002 жылдың 1-тоқсаны" деген сөздермен ауыстырылсын; 2) ЕСКЕРТУ. 1-тармақтың 2)-тармақшасы күшін жойды - ҚР Үкіметінің 2002.04.24. N 470 қаулысымен. P020470_ 2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Мамандар: Багарова Ж.А. Қасымбеков Б.А.

О внесении дополнения и изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 1998 года N 1180 и от 7 марта 2000 года N 367
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2001 года N 1108. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 января 2010 года N 37
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.01.2010 N 37.
Правительство Республики Казахстан постановляет: 1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие дополнение и изменения: 1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 1998 года N 1180 P981180_ "О Программе совершенствования государственной статистики в Республике Казахстан на 1999-2005 годы": в Приложении к Программе совершенствования государственной статистики в Республике Казахстан на 1999-2005 годы, утвержденной указанным постановлением: в главе 2. Совершенствование системы показателей и методологии макроэкономической и отраслевой статистики: в разделе 2.2 Статистика внешнего сектора: в подразделе 2.2.1 Статистика внешней торговли: в пункте 6: в графе 3 после слова "Таможком" дополнить словом "Статагентство"; в графе 4 цифру "2000" заменить словами "1 квартал 2002 г."; 2) (Подпункт 2) утратил силу - постановлением Правительства РК от 24 апреля 2002 г. N 470 P020470_ ) 2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания. Премьер-Министр Республики Казахстан (Специалисты: Мартина Н.А., Пучкова О.Я.)