Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 5 желтоқсандағы N 1243 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 12 қыркүйек N 1177. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.12.27. N 1404 қаулысымен
Экспортқа бағдарланған кәсіпорындарды қолдау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Жекелеген тауарлардың әкелінуі мен әкетілуіне шектеу енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 5 желтоқсандағы N 1243   P981243_   қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж.,N 45, 410-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
"7502 Өңделмеген никель" деген жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 1998 года N 1243
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2001 года N 1177. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 декабря 2004 года N 1404
В целях поддержки экспортоориентированных предприятий Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 1998 года N 1243  P981243_   "О введении ограничений на ввоз и вывоз отдельных товаров" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 45, ст. 410) следующее изменение:
в приложении 2 к указанному постановлению:
строку:
"7502 Никель необработанный", исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан