Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 22 сәуiрдегi N 429 қаулысына және Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 23 қаңтардағы N 87 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 2 қарашадағы N 1394 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 27 тамыздағы N 1260 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.08.27. N 1260 (қолданысқа енгізілу тәртібін 6-т. қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы азаматының төлқұжатында, жеке басын куәландыратын құжаттарда және басқа да ресми құжаттарда елдiң ағылшын тiлiндегi атауының бiрыңғай жазылуына қол жеткiзу мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) (күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2008.12.24 N 1235 (қолданысқа енгізілу тәртібін 6-тармақтан қараңыз) Қаулысымен);
2) "Қазақстан Республикасында шетел азаматының тұру ықтиярхаты мен азаматтығы жоқ адамдардың куәлiгiнiң үлгiлерiн (сипаттамасын) бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 23 қаңтардағы N 87 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1996 ж., N 16, 29-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген азаматтығы жоқ адамның куәлiгiнiң үлгiсiнде (сипаттамасы):
2-тармақтың а) тармақшасында "KAZAKSTAN" деген сөз "KAZAKHSTAN" деген сөзбен ауыстырылсын;
3 және 8-тармақтарда "Каzакstаn" деген сөз "Kazakhstan" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Елдің ағылшын тілінде жазылған бұрынғы атауы бар Қазақстан Республикасы азаматтарының төлқұжаттары және азаматтығы жоқ адамдардың куәліктері, сонда көрсетілген мерзімі аяқталғанға дейін күшін сақтайды.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 апреля 1994 года N 429 и в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 1996 года N 87
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2001 года N 1394. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2009 года N 1260
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 27.08.2009 N 1260 .
В целях достижения единообразия написания названия страны на английском языке в паспорте гражданина Республики Казахстан, документах, удостоверяющих личность, и других официальных документах Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 24.12.2008 № 1235 (порядок введения в действие см. п. 6 ).
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 1996 года N 87 P960087_ "Об утверждении образцов вида на жительство в Республике Казахстан иностранного гражданина и удостоверения лица без гражданства (описание)" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 16, ст. 29):
в образце удостоверения лица без гражданства (описание), утвержденном указанным постановлением:
в подпункте а) пункта 2 слово "KAZAKSTAN" заменить словом "КАZАКНSТАN";
в пунктах 3 и 8 слово "Kazakstan" заменить словом "Каzакhstаn".
2. Паспорта граждан Республики Казахстан и удостоверения лиц без гражданства с прежним написанием названия страны на английском языке действительны до истечения указанного в них срока.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В., Умбетова А.М.)