Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 3 тамыздағы N 1027 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 3 қараша N 1396
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан-Британ техникалық университетін құру туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 3 тамыздағы N 1027
P011027_
қаулысына
мынадай өзгеріс енгізілсін:
3-тармақтың 1) тармақшасындағы "ғимарат" деген сөз "Төле би көшесі, N
59 ғимаратын" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2001 года N 1027
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 2001 года N 1396
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2001 года N 1027 P011027_ "О создании Казахстанско-Британского технического университета" следующее дополнение:
подпункт 1) пункта 3 после слов "в городе Алматы" дополнить словами:
"по улице Толе би, 59".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)