"Қазақтелеком" ашық акционерлік қоғамы акционерлерінің Сату туралы келісімін бұзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 қарашадағы N 1481 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақтелеком" ашық акционерлік қоғамы акционерлерінің Сату туралы келісімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 2 қыркүйектегі N 826 P980826 қаулысымен бекітілген 1998 жылғы 28 тамызда Қазақстан Республикасы мен "Central Asian Industrial Investment N.V." компаниясының арасында жасалған "Қазақтелеком" ашық акционерлік қоғамы акционерлерінің Сату туралы келісімін (бұдан әрі - Келісім) бұзу туралы "Central Asian Industrial Investment N.V." компаниясының ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) Келісімді бұзсын;
2) Келісімді бұзғаннан кейін Қазақстан Республикасы Үкіметінің бұрын қабылданған шешімдерін осы қаулыға сәйкес келтіру жөніндегі қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары О.Ә.Жандосовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О расторжении Соглашения акционеров открытого акционерного общества "Казахтелеком" о продаже
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2001 года N 1481
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение компании "Central Asian Industrial Investment N.V." о расторжении Соглашения акционеров открытого акционерного общества "Казахтелеком" о продаже, заключенного 28 августа 1998 года между Республикой Казахстан и компанией "Central Asian Industrial Investment N.V.", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 1998 года N 826 P980826_ "Об утверждении Соглашения акционеров открытого акционерного общества "Казахтелеком" о продаже" (далее - Соглашение).
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) расторгнуть Соглашение; K941000_ U952721_
2) после расторжения Соглашения принять необходимые меры по приведению в соответствие с настоящим постановлением ранее принятых решений Правительства Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Джандосова У.А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)