Мазут экспорты туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 27 қараша N 1528
Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Қырғыз Республикасының Үкiметi арасындағы 2001 жылы Нарын-Сырдария су қоймалары құламасының су-энергетикалық ресурстарын пайдалану туралы келiсiм бойынша Қазақстан Республикасының Қырғыз Республикасы алдындағы мiндеттемелерiн орындауы мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Шымкентмұнайоргсинтез" ашық акционерлiк қоғамына Қазақстан Республикасының аумағынан 2001 жылғы желтоқсаннан бастап 2002 жылғы ақпан бойынша 10167 (он мың бiр жүз алпыс жетi) тонна көлемiндегi мазутты (ТМД СЭҚ ТН коды 2710 00 710 - 2710 00 780) Қырғыз Республикасына шығаруға рұқсат берiлсiн.
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.01.25. N 108
қаулысымен. P020108_
2. Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Кеден
комитетi осы қаулының 1-тармағының орындалуы және әкетiлетiн мазутты
есепке алу жөнiндегi қажеттi шараларды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң орынбасары - Қазақстан Республикасының Энергетика және
минералдық ресурстар министрi В.С.Школьникке жүктелсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Жұманазарова А.Б.

Об экспорте мазута
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 ноября 2001 года N 1528
В целях выполнения обязательств Республики Казахстан перед Кыргызской Республикой по Соглашению между Правительством Республики Казахстан и Правительством Кыргызской Республики об использовании водно-энергетических ресурсов Нарын-Сырдарьинского каскада водохранилищ в 2001 году Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить открытому акционерному обществу "Шымкентнефтеоргсинтез" вывоз с территории Республики Казахстан мазута (код ТН ВЭД СНГ 2710 00 710 - 2710 00 780) в объеме 10167 (десять тысяч сто шестьдесят семь) тонн в Кыргызскую Республику c декабря 2001 года по февраль 2002 года.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 25 января 2002 г. N 108 P020108_ .
2. Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан обеспечить необходимые меры по исполнению пункта 1 настоящего постановления и учету вывозимого мазута.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан Школьника В.С.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)