Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 29 наурыздағы N 415 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 5 желтоқсан N 1576
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы "Байқоңыр" кешенін пайдаланғаны үшін Ресей Тарапының Қазақстан Тарапына жалгерлік ақының бір бөлігін 1999 жылғы кезең үшін тауарлармен төлеу жөніндегі есеп айырысудың тәртібі мен нысаны туралы келісімге қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 29 наурыздағы N 415 P010415_ қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
2-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Қаржы министрі Есенбаев Мәжит
Төлеубекұлына" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
орынбасары - Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық
ресурстар министрі Владимир Сергеевич Школьникке" деген сөздермен
ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға қосымшада:
4-бапта:
бірінші абзацтағы "тоқсан сайын екі бөлікте:" деген сөздер "2001
жылдың төртінші тоқсанында 65 миллион АҚШ долларына баламалы сомада жүзеге
асырылады." деген сөздермен ауыстырылсын;
үшінші және төртінші абзацтар алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Жұманазарова А.Б.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2001 года N 415
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2001 года N 1576
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2001 года N 415 P010415_ "О подписании Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о порядке и форме расчетов по оплате Российской Стороной Казахстанской Стороне части арендной платы за использование комплекса "Байконур" товарами за период 1999 года" следующие изменения:
в пункте 2 слова "Есенбаева Мажита Тулеубековича - Министра финансов Республики Казахстан" заменить словами "Школьника Владимира Сергеевича - Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан";
в приложении к указанному постановлению:
в статье 4:
в абзаце первом слова "поквартально двумя долями" заменить словами "в четвертом квартале 2001 года на сумму, эквивалентную 65 миллионам долларов США";
абзацы третий и четвертый исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)