Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 6 шілдедегі N 935 және 1999 жылғы 12 қарашадағы N 1691 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 желтоқсандағы N 1654 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 5 желтоқсандағы № 1465 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.12.05 № 1465 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) <*>
Ескерту. 1)-тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.08.07. N  883 қаулысымен.
2) "Тарифтік саясат жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 қарашадағы N  1691 қаулысына (Қазақстан Республикасы Үкіметінің ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 50, 488-құжат):
1-тармақта:
Тарифтік саясат жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына:
Мәсімов                    - Қазақстан Республикасы Премьер-
Кәрім Қажымқанұлы            Министрінің орынбасары, төраға
Досаев                     - Қазақстан Республикасы Табиғи
Ерболат Асқарбекұлы          монополияларды реттеу, бәсекелестікті
қорғау және шағын бизнесті қолдау
жөніндегі агенттігінің төрағасы,
төрағаның орынбасары
Мырзахметов                - Қазақстан Республикасының Көлік және
Абылай Исабекұлы             коммуникациялар министрі
көрсетілген құрамнан Ораз Әлиұлы Жандосов, Берік Мәжитұлы Имашев шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 6 июля 1999 года N 935 и от 12 ноября 1999 года N 1691
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2001 года № 1654. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2011 года № 1465
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.12.2011 № 1465.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
следующие изменения:
1) (подпункт утратил силу - постановлением Правительства Республики
Казахстан от 7 августа 2002 года N 883
P020883_
);
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября
1999 года N 1691
P991691_
"О Межведомственной комиссии по тарифной
политике" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 50, ст. 488):
в пункте 1:
ввести в состав Межведомственной комиссии по тарифной политике:
Масимова                     - Заместителя Премьер-Министра Республики
Карима Кажимкановича           Казахстан, председателем
Досаева                      - Председателя Агентства Республики
Ерболата Аскарбековича         Казахстан по регулированию естественных
монополий, защите конкуренции и поддержке
малого бизнеса Республики Казахстан,
заместителем председателя
Мырзахметова Аблая           - Министра транспорта и коммуникаций
Исабековича                    Республики Казахстан
вывести из указанного состава: Джандосова Ураза Алиевича, Имашева
Берика Мажитовича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)