Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 23 қазандағы N 1354 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 26 желтоқсан N 1699
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2001 жылғы көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуді ұйымдастыруға жергілікті бюджеттерді несиелендіру бойынша сыйақы (мүдде) ставкасын өтеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 23 қазандағы N 1354 P011354_ қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген 2001 жылғы көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуді ұйымдастыруға жергілікті бюджеттерді несиелендіру бойынша сыйақы (мүдде) ставкасын өтеу ережесінде:
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі облыстардың әкімдері берген құжаттар негізінде, осы Ереженің 2-тармағында көрсетілген шарттарды сақтай отырып, жергілікті бюджеттерді несиелендіру бойынша сыйақы (мүдде) ставкасын өтеу сомасын облыстық бюджеттерге аударуға арналған өтінімді жасайды және Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігіне жібереді.
46 "Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуді ұйымдастыруға жергілікті бюджеттерді несиелендіру бойынша сыйақы (мүдде) ставкасын өтеу" бюджеттік бағдарламасының есебінен облыстық бюджеттерге қаражат бөлуді жоспарлы тағайындауларды, көрсетілген бюджеттік бағдарламадан әкімшілері тиісті облыстардың әкімдері болып белгіленетін тиісті бюджеттік
бағдарламаларға көшіру және осы бюджеттік бағдарламалар бойынша
қаржыландыру лимиттерін ашу жолымен Қазақстан Республикасының Қаржы
министрлігі жүзеге асырады.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2001 года № 1354
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2001 года № 1699
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2001 года № 1354 P011354_ "Об утверждении Правил возмещения ставки вознаграждения (интереса) по кредитованию местных бюджетов на организацию проведения весенне-полевых и уборочных работ 2001 года" следующее изменение:
в Правилах возмещения ставки вознаграждения (интереса) по кредитованию местных бюджетов на организацию проведения весенне-полевых и уборочных работ 2001 года, утвержденных указанным постановлением:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Администратор бюджетной программы на основании представленных акимами областей документов составляет с соблюдением условий, указанных в пункте 2 настоящих Правил, и направляет в Министерство финансов Республики Казахстан заявку на перечисление в областные бюджеты сумм возмещения ставки вознаграждения (интереса) по кредитованию местных бюджетов.
Выделение средств областным бюджетам за счет бюджетной программы 46 "Возмещение ставки вознаграждения (интереса) по кредитованию местных бюджетов на организацию весенне-полевых и уборочных работ" осуществляется Министерством финансов Республики Казахстан путем переноса плановых назначений с указанной бюджетной программы на соответствующие бюджетные программы, администраторами которых устанавливаются акимы соответствующих областей, и открытия лимитов финансирования по этим бюджетным программам.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)