Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 27 желтоқсан N 1717
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Ғалымжан Сұлтанұлы Жасыбаевтың пайдасына Жамбыл облысы Талас аудандық сотының 2000 жылғы 30 тамыздағы шешімін орындау, соның ішінде 1117 (бір мың бір жүз он жеті) теңге сомасында мемлекеттік бажды төлеу үшін, 2001 жылғы республикалық бюджетте орталық мемлекеттік органдар мен олардың аумақтық бөлімшелерінің соттар шешімдері жөніндегі Қазақстан Республикасы Үкіметінің міндеттемелерін өтеуіне көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлігіне 112846 (бір жүз он екі мың сегіз
жүз қырық алты) теңге бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлінетін қаражаттың
мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1717
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2001 год на погашение обязательств Правительства Республики Казахстан, центральных государственных органов и их территориальных подразделений по решениям судов, 112846 (сто двенадцать тысяч восемьсот сорок шесть) тенге для исполнения решения Таласского районного суда Жамбылской области от 30 августа 2000 года в пользу Жасыбаева Галымжана Султановича, в том числе на оплату государственной пошлины в сумме 1117 (одна тысяча сто семнадцать) тенге.
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за
целевым использованием выделяемых средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)