Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 27 желтоқсан N 1721
"2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 22 желтоқсандағы Z000131_ Заңына, "Қазақстан Республикасының Үкiметi резервiнiң қаражатын пайдаланудың тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 18 қыркүйектегi N 1408 P991408_ қаулысына сәйкес сот шешiмдерiн орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне сот шешiмдерi бойынша Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң, орталық мемлекеттiк органдардың және олардың аумақтық бөлiмшелерiнiң мiндеттемелерiн өтеуге 2001 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң резервiнен қосымшаға сәйкес сот шешiмдерiн орындау үшiн 3 731
318 (үш миллион жетi жүз отыз бiр мың үш жүз он сегiз) теңге бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi бөлiнген қаражаттың
мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2001 жылғы 27 желтоқсандағы
N 1721 қаулысына
қосымша
Орындалуға тиiстi
сот шешімдерiнiң тiзбесi
___________________________________________________________________________
Р/с! Сот органының     !    Сот шешiм         !Мемлекеттiк  !Мемлекеттiк
N !     атауы         !   шығарған күн       !    баж      !баж (теңге)
!                   !                      ! шегерiлген  !
!                   !                      !сома (теңге) !
___________________________________________________________________________
1.  Көкшетау қалалық     С.У.Сүлейменовтың       544 148
соты                 пайдасына 13.12.1998
жылғы, 28.04.1999
жылғы шешiмдер
2.  Солтүстiк Қазақстан  Т.Ф.Котованың           46 021
облысының            пайдасына 01.12.2000
Петропавл қалалық    жылғы шешiм
соты
3.  Алматы қаласы        В.Б.Римердiң            1 15 000
Алматы               пайдасына 05.03.2001
гарнизонының         жылғы шешiм
Әскери соты
4.  Солтүстiк Қазақстан  Ә.С.Берубаевтың         350 000
облысының            пайдасына 04.05.2001
Петропавл қалалық    жылғы шешiм
соты
5.  Қарағанды            А.С.Шевченконың         316 143        6 387
облысының            пайдасына 18.05.2001
Темiртау қалалық     жылғы шешiм
соты
6.  Ақтөбе қалалық       А.Иманғазиннiң          2 642
соты                 пайдасына 07.06.2001
жылғы шешiм
7.  Батыс Қазақстан      К.А.Ысмағұловтың        393 881

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1721
Во исполнение судебных решений в соответствии с Законом Республики Казахстан от 22 декабря 2000 года Z000131_ "О республиканском бюджете на 2001 год", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1999 года N 1408 P991408_ "Об утверждении Правил использования средств резерва Правительства Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Министерству юстиции Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2001 год на погашение обязательств Правительства Республики Казахстан, центральных государственных органов и их территориальных подразделений по решениям судов, 3 731 318 (три миллиона семьсот тридцать одна тысяча триста восемнадцать) тенге для исполнения судебных решений согласно приложению.
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 декабря 2001 года N 1721
Перечень судебных решений, подлежащих исполнению
___________________________________________________________________________
N !  Наименование судебного  ! Дата решения суда !Сумма за вычетом!Госпо-
п\п!           органа         !                   !госпошлины      !шлина
!                          !                   !(тенге)         !(тенге)
___!__________________________!___________________!________________!_______
1.  Кокшетауский городской суд  решения от              544 148
3.12.1998г.,
28.04.1999г. в пользу
Сулейменова С.У.
2.  Петропавловский городской   решение от               46 021
суд Северо-Казахстанской    1.12.2000г. в пользу
области                     Котовой Т.Ф.
3.  Военный суд Алматинского    решение от              115 000
гарнизона города Алматы     5.03.2001г.
в пользу Ример В.Б.
4.  Петропавловский городской   решение от              350 000
суд Северо-Казахстанской    4.05.2001г.
области                     в пользу Берюбаева А.С.
5.  Темиртауский городской суд  решение от              316 143       6 387
Карагандинской области      18.05.2001г.
в пользу Шевченко А.С.
6.  Актюбинский городской суд   решение от                2 642
7.06.2001г.
в пользу Имангазина А.
7.  Уральский городской суд     решение от              393 881

облысының Орал       пайдасына 12.06.2001
қалалық соты         жылғы шешiм
8.  Солтүстiк Қазақстан  Л.В.Ключинскийдiң       219 000
облысының            пайдасына 14.06.2001
Петропавл қалалық    жылғы шешiм
соты
9.  Шығыс Қазақстан      Ғ.М.Қартабаевтың        775 000
облыстық соты        пайдасына 15.06.2001
жылғы қаулы
10. Солтүстiк Қазақстан  Н.Н.Медведевтiң         134 120
облысының            пайдасына 06.07.2001
Петропавл қалалық    жылғы шешiм
соты
11. Алматы қаласы        А.М.Берiкболовтың       500 000
Алматы               пайдасына 11.07.2001
гарнизонының         жылғы қаулы
Әскери соты
12. Шығыс Қазақстан      М.М.Айтқожиннiң         328 976
облысы Семей         пайдасына 10.08.2001
гарнизонының         жылғы қаулы
Әскери соты
Жиыны                                        3 724 931      6 387
Жалпы сомасы                                        3 731 318
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

Западно-Казахстанской       12.06.2001г.
области                     в пользу Исмагулова К.А.
8.  Петропавловский городской   решение от              219 000
суд Северо-Казахстанской    14.06.2001г.
области                     в пользу
Ключинского Л.В.
9.  Восточно-Казахстанский      постановление от        775 000
областной суд               15.06.2001г.
в пользу
Картабаева Г.М.
10. Петропавловский городской   решение от              134 120
суд Северо-Казахстанской    6.07.2001г.
области                     в пользу Медведева Н.Н.
11. Военный суд Алматинского    постановление от        500 000
гарнизона города Алматы     11.07.2001г.
в пользу
Берикболова А.М.
12. Военный суд                 постановление от        328 976
Семипалатинского гарнизона  10.08.2001г.
Восточно-Казахстанской      в пользу Айткожина М.М.
области
Итого                                             3 724 931       6 387
Общая сумма                                              3 731 318
___________________________________________________________________________
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)