Жоспардан тыс салықтық және бюджетке төленетін өзге де міндетті төлемдері Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына есепке алынатын шикізат секторы ұйымдарының тізбелерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 19 наурыз N 369А. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.09.04. N 835 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған 1-5-қосымшаларға сәйкес салықтық және бюджетке төленетін өзге де міндетті төлемдердің тиісті жылға арналған республикалық және жергілікті бюджеттерге түсетін түсімдердің бекітілген сомасынан асып түсетіні Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына есепке алынатын шикізат секторы ұйымдарының тізбелері бекітілсін. <*>
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2002.02.07. N  175   қаулысымен .
2. Осы қаулы "Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының жұмыс істеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңы қолданысқа енгізілген күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 19 наурыздағы
N 369А қаулысына
1-қосымша
Ескерту. 1-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2002.10.14. N  1120 , 2004.01.26.  N 81 (өзгеріс 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi), 2004.07.28. N  798 (өзгеріс 2004 жылғы 1 сәуірден бастап күшiне енедi), 2005.10.26. N  1077 (2005 жылғы 1 қыркүйектен бастап қолданысқа енгiзiледi)   қаулыларымен.
Корпоративтік табыс салығы Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына аударылатын шикізат секторы ұйымдарының тізбесі
____________________________________________________________________
Р/р              Ұйымдардың атауы
N
____________________________________________________________________
1    "Ақтөбемұнайгаз - СНПС" ашық акционерлік қоғамы
2     (алынып тасталды - 2004.01.26.  N 81 қаулысымен)
3     (алынып тасталды - 2004.07.28. N  798 қаулысымен)
4    "Теңізшевройл" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
5     (алынып тасталды - 2004.01.26.  N 81 қаулысымен)
6    "Қарашығанақ Петролеум Оперейтинг Б.В."
7-9   (алынып тасталды - 2004.01.26.  N 81 қаулысымен)
10   "Маңғыстаумұнайгаз" ашық акционерлік қоғамы
11    (алынып тасталды - 2004.07.28. N  798 қаулысымен)
12   "Қаражанбасмұнай" ашық акционерлік қоғамы
13    (алынып тасталды - 2004.01.26.  N 81 қаулысымен)

Об утверждении перечней организаций сырьевого сектора, по которым сверхплановые налоговые и иные обязательные платежи в бюджет зачисляются в Национальный фонд Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 369A. Утратило силу постановлением Правительства РК от 4 сентября 2006 года N 835
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 369A утратило силу постановлением Правительства РК от 4 сентября 2006 года N  835 .
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые перечни организаций сырьевого сектора, по которым превышение налоговых и иных обязательных платежей в бюджет над утвержденными суммами поступлений в республиканский бюджет и местные бюджеты на соответствующий год зачисляется в Национальный фонд Республики Казахстан согласно приложениям 1-5.  <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 7 февраля 2002 г. N 175 (вступает в силу с 1 января 2002 г.)   P020175_   .
2. Настоящее постановление вступает в силу с даты введения в действие Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам функционирования Национального фонда Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 марта 2001 года N 369А
Перечень
организаций сырьевого сектора, по которым
сверхплановый корпоративный подоходный налог перечисляется
в Национальный фонд Республики Казахстан   <*>
Сноска. Внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 14 октября 2002 г. N 1120 (вступает в силу с 1 августа 2002 г.)   P021120_    ; от 26 января 2004 г.  N 81  (вступает в силу с 1 января 2004 г.); от 28 июля 2004 года  N 798  (вступает в силу с 1 апреля 2004 года); от 26 октября 2005 года N  1077  (вводится в действие с 1 сентября 2005 года).
N !             Наименование организаций
п/п!
1   Открытое акционерное общество "СНПС - Актобемунайгаз"
2   (исключена - N 81 от 26.01.2004 г.)
3   (исключена -  N 798  от 28.07.2004 года (вступает в силу с 1 апреля 2004 года).
4  Товарищество с ограниченной ответственностью "Тенгизшевройл"
5   (исключена - N 81 от 26.01.2004 г.)
6   "Карачаганак Петролеум Оперейтинг Б.В."
7-9  (исключена - N 81 от 26.01.2004 г.)
10   Открытое акционерное общество "Мангистаумунайгаз"
11    (исключена -  N 798  от 28.07.2004 года (вступает в силу с 1 апреля 2004 года)
12   Открытое акционерное общество "Каражанбасмунай"
13   (исключена - N 81 от 26.01.2004 г.)

14    (алынып тасталды - 2004.01.26.  N 81 қаулысымен)
15   "ҚазМұнайГаз" Барлау Өндіру" акционерлік қоғамы
16   "ПетроҚазақстан Құмкөл Ресорсиз" акционерлік қоғамы
17   "Торғай Петролеум" акционерлiк қоғамы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 19 наурыздағы
N 369А қаулысына
2-қосымша
Ескерту. 2-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.01.26.  N 81 қаулысымен (өзгеріс 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi).
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген тауарларға, орындалған жұмыстар мен   көрсетілген қызметтерге салынатын жоспардан тыс қосылған құн салығы Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына аударылатын шикізат секторы ұйымдарының тізбесі
_____________________________________________________________
Р/р             Ұйымдардың атауы
N
_____________________________________________________________
(алынып тасталды - 2004.01.26.  N 81 қаулысымен)
_____________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 19 наурыздағы
N 369А қаулысына
3-қосымша
Ескерту. 3-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.01.26.  N 81 (өзгеріс 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi), 2004.07.28. N  798 (өзгеріс 2004 жылғы 1 сәуірден бастап күшiне енедi), 2005.10.26. N  1077 (2005 жылғы 1 қыркүйектен бастап қолданысқа енгiзiледi)   қаулыларымен.
Жоспардан тыс роялтиі Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына аударылатын шикізат секторы ұйымдарының тізбесі
___________________________________________________________________
Р/р              Ұйымдардың атауы
N
___________________________________________________________________
1    "Ақтөбемұнайгаз - СНПС" ашық акционерлік қоғамы
2     (алынып тасталды - 2004.01.26.  N 81 қаулысымен)
3     (алынып тасталды - 2004.07.28. N  798 қаулысымен)
4-8   (алынып тасталды - 2004.01.26.  N 81 қаулысымен)
9    "Маңғыстаумұнайгаз" ашық акционерлік қоғамы
10    (алынып тасталды - 2004.07.28. N  798 қаулысымен)
11   "Қаражанбасмұнай" ашық акционерлік қоғамы
12   "ҚазМұнайГаз" Барлау Өндіру" акционерлік қоғамы
13   "ПетроҚазақстан Құмкөл Ресорсиз" акционерлiк қоғамы
14   "Торғай Петролеум" акционерлік қоғамы
15   "Теңiзшевройл" жауапкершілiгi шектеулi серiктестiгi
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 19 наурыздағы
N 369А қаулысына
4-қосымша
Ескерту. 4-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.01.26.  N 81 қаулысымен   (өзгеріс 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi).
Жоспардан тыс бонустары Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына аударылатын шикізат секторы ұйымдарының тізбесі
_____________________________________________________________
Р/р             Ұйымдардың атауы
N
_____________________________________________________________

14   (исключена - N 81 от 26.01.2004 г.)
15  Акционерное общество "Разведка Добыча "КазМунайГаз"
16  Акционерное общество "ПетроКазахстан Кумколь Ресорсиз"
17  Акционерное общество "Тургай Петролеум"
___________________________________________________________________________
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 марта 2001 года N 369А
Перечень
организаций сырьевого сектора, по которым сверхплановый
налог на добавленную стоимость на произведенные товары,
выполненные работы и   оказанные услуги на территории
Республики Казахстан перечисляется в Национальный фонд
Республики Казахстан  <*>
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК от 26 января 2004 г.  N 81  (вступает в силу с 1 января 2004 г.).
___________________________________________________________________________
N !             Наименование организаций
п/п!
__________________________________________________________________________
1  (исключена - N 81 от 26.01.2004 г.)
__________________________________________________________________________
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 марта 2001 года N 369А
Перечень
организаций сырьевого сектора, по которым
сверхплановые роялти перечисляются
в Национальный фонд Республики Казахстан   <*>
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК от 26 января 2004 г.  N 81  (вступает в силу с 1 января 2004 г.); от 28 июля 2004 года  N 798  (вступает в силу с 1 апреля 2004 года); от 26 октября 2005 года N  1077  (вводится в действие с 1 сентября 2005 года).
___________________________________________________________________________
N !             Наименование организаций
п/п!
__________________________________________________________________________
1   Открытое акционерное общество "СНПС - Актобемунайгаз"
2   (исключена - N 81 от 26.01.2004 г.)
3   (исключена -  N 798  от 28.07.2004 года (вступает в силу с 1 апреля 2004 года)
4-8   (исключены - N 81 от 26.01.2004 г.)
9   Открытое акционерное общество "Мангистаумунайгаз"
10    (исключена -  N 798  от 28.07.2004 года (вступает в силу с 1 апреля 2004 года)
11   Открытое акционерное общество "Каражанбасмунай"
12   Акционерное общество "Разведка Добыча "КазМунайГаз"
13   Акционерное общество "ПетроКазахстан Кумколь Ресорсиз"
14   Акционерное общество "Тургай Петролеум"
15   Товарищество с ограниченной ответственностью "Тенгизшевройл"
___________________________________________________________________________
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 марта 2001 года N 369А
Перечень
организаций сырьевого сектора, по которым сверхплановые
бонусы перечисляются в Национальный фонд
Республики Казахстан   <*>
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК от 26 января 2004 г.  N 81  (вступает в силу с 1 января 2004 г.).
___________________________________________________________________________
N !             Наименование организаций
п/п!
__________________________________________________________________________

1   (алынып тасталды - 2004.01.26.  N 81 қаулысымен)
2   (алынып тасталды - 2004.01.26.  N 81 қаулысымен)
_____________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 19 наурыздағы
N 369А қаулысына
5-қосымша
Ескерту. 5 қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.02.07. N  175 қаулысымен
Қазақстан Республикасының өнімді бөлу жөніндегі жоспардан тыс үлесі Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына аударылатын шикізат секторы ұйымдарының тізбесі <*>
_____________________________________________________________
Р/р             Ұйымдардың атауы
N
_____________________________________________________________
1      "Қарашығанақ Петролеум Оперейтинг Б.В."
_____________________________________________________________

1   (исключена - N 81 от 26.01.2004 г.)
2   (исключена - N 81 от 26.01.2004 г.)
___________________________________________________________________________
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 марта 2001 года N 369А
Перечень
организаций сырьевого сектора, по которым сверхплановая
доля Республики Казахстан по разделу продукции перечисляется в
Национальный фонд Республики Казахстан    <*>
Сноска. В заголовок внесены изменения - постановлением Правительства РК от 7 февраля 2002 г.  N 175  (вступает в силу с 1 января 2002 г.).
___________________________________________________________________________
N !             Наименование организаций
п/п!
__________________________________________________________________________
1    "Карачаганак Петролеум Оперейтинг Б.В."
__________________________________________________________________________