Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 2 сәуірдегі N 431 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 9 қаңтардағы N 9 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 6 сәуірдегі № 422 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.04.06 № 422 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Мұнайдың төгiлуiне ден қою жөнiндегi ұлттық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 2 сәуiрдегi N 431 P010431_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2001 ж., N 13, 147-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
1) Мұнайдың төгiлуiне ден қою жөнiндегi ұлттық комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Нұрқадiлов                         - Қазақстан Республикасы
Заманбек Қалабайұлы                  Төтенше жағдайлар жөнiндегi
агенттiгiнiң төрағасы, төраға;
Жәкішев                            - Қазақстан Республикасының
Мұхтар Еркінұлы                      Энергетика және минералдық
ресурстар вице-министрi,
төрағаның орынбасары;
Ерғалиев                           - Атырау облысы әкiмiнiң
Фархад Ғаппарұлы                     орынбасары;
Комратов                           - Маңғыстау облысы әкiмiнiң
Ротмир Әлімханұлы                    орынбасары;
Ретаев                             - Қызылорда облысы әкiмiнiң
Серік Сәлімұлы                       орынбасары;
Зверьков                           - Қазақстан Республикасының
Вадим Павлович                       Көлiк және коммуникациялар
вице-министрi;
2) мына:
"Оңғарбаева                        - Қазақстан Республикасының
Ольга Талғатқызы                     Энергетика жөне минералдық
ресурстар министрлiгi Мұнай
және газ департаментiнiң бас
маманы, хатшы";
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Оңғарбаева                        - Қазақстан Республикасының
Ольга Талғатқызы                     Энергетика және минералдьқ
ресурстар министрлiгi Мұнай
өнеркәсiбi департаментiнiң бас
маманы, хатшы";
3) көрсетiлген құрамнан: Шалбай Құлмаханұлы Құлмаханов, Нұрлан Жамбылұлы Қаппаров, Жұмагелдi Рақышұлы Аманқұлов, Нұрпейiс Мақашұлы Мақашев, Камал Нұрекешұлы Нұрекешов, Бақытжан Кеңесұлы Хасанов, Ерлан Елемесұлы Үпiшев, Әбiлғазы Қалиақпарұлы Құсайынов шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 2001 года N 431
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 января 2002 года № 9. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2012 года № 422
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 06.04.2012 № 422.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 2001 года N 431 P010431_ "О Национальной комиссии по реагированию на нефтяные разливы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 13, ст. 147) следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
1) ввести в состав Национальной комиссии по реагированию на нефтяные разливы:
Нуркадилова Заманбека Калабаевича - Председателя Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям, председателем;
Джакишева Мухтара Еркыновича - вице-Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан, заместителем председателя;
Ергалиева Фархада Гаппаровича - заместителя акима Атырауской области;
Комратова Ротмира Алимхановича - заместителя акима Мангистауской области;
Ретаева Серика Салимовича - заместителя акима Кызылординской области;
Зверькова Вадима Павловича - вице-Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан;
2) строку:
"Онгарбаева Ольга Талгатовна - главный специалист Департамента нефти и газа Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан, секретарь";
изложить в следующей редакции:
"Онгарбаева Ольга Талгатовна - главный специалист Департамента нефтяной промышленности Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан, секретарь";
3) вывести из указанного состава: Кулмаханова Шалбая Кулмахановича, Каппарова Нурлана Джамбуловича, Аманкулова Жумагельды Рахишевича, Махашева Нурпеиса Махашевича, Нурекешова Камала Нурекешовича, Хасанова Бахытжана Кенесовича, Упушева Ерлана Елемесовича, Кусаинова Абильгазы Калиакпаровича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)