Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлігінің 001 "Әкімшілiк шығындар" республикалық бюджеттiк бағдарламасының 2002 жылға арналған паспортын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 25 қаңтар N 102
"Бюджеттiк жүйе туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңын орындау үшiн және "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгінің 001 "Әкiмшiлiк шығындар" республикалық бюджеттiк бағдарламасының 2002 жылға арналған паспорты бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы 2002 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 25 қаңтардағы N 102 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгі
________________________________________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмгерi
001 "Әкiмшiлік шығындар"
республикалық бюджеттiк бағдарламаның 2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 650 364 мың теңге (алты жүз елу миллион үш жүз алпыс төрт мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шілдедегi Заңының 8, 18, 21-24-баптары; "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 1-бабы; "Қызмет бабында пайдалану үшiн Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджет есебiнен қамтылған органдары қызметкерлерiне еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығы ; "Штат санының лимиттерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 39 қаулысы ; "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнің мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 20 қарашадағы N 1756 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаттары.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: жүктелген функциялар мен мiндеттердi барынша тиiмдi орындауы үшiн Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi орталық аппаратының, оның комитеттерiнiң және олардың аумақтық бөлiмшелерiнің қызметiн қамтамасыз ету.

Об утверждении паспорта республиканской бюджетной программы 001 Административные затраты" на 2002 год Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2002 года N 102
Во исполнение Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года Z990357_ "О бюджетной системе" и в соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года Z010273_ "О республиканском бюджете на 2002 год" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорт республиканской бюджетной программы 001 "Административные затраты" на 2002 год Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2002 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2002 года N 102
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан -----------------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 001
"Административные затраты" на 2002 год
1. Стоимость: 650 364 тысячи тенге (шестьсот пятьдесят миллионов триста шестьдесят четыре тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 8, 18, 21-24 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года Z990453_ "О государственной службе"; статья 1 Закона Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года Z010273_ "О республиканском бюджете на 2002 год"; Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 U010575_ "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета"; постановления Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 39 P020039_ "Об утверждении лимитов штатной численности", от 27 декабря 2001 года N 1715 P011715_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год", от 20 ноября 1999 года N 1756 P991756_ "Вопросы Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности центрального аппарата Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, его комитетов и их территориальных подразделений для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций и задач.

5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің орталық аппаратын, оның комитеттерін және олардың аумақтық бөлімшелерін ұстау.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру бойынша іс-шаралар
жоспары:
N  !Бағдар.!Кіші   !Бағдарламаның !Бағдарламаны (кіші! Іске  !  Жауапты
!коды   !бағдар.!(кіші бағдар. !бағдарламаны) іске! асыру !орындаушылар
!       !коды   !ламаның) атауы! асыру жөніндегі  !мерзімі!
!       !       !              !    іс-шаралар    !       !
!       !       !              !                  !       !
---------------------------------------------------------------------------
1 !   2   !   3   !       4      !         5        !   6   !      7
---------------------------------------------------------------------------
1   001             Әкімшілік
шығындар
001    Орталық орган. Штат санының бек.   жыл    Қазақстан
ның аппараты   ітілген лимитіне    бойы  Республикасы.
сәйкес 464 бірлік         ның Көлік
көлемінде Қазақстан       және коммуни.
Республикасы Көлік          кациялар
және коммуникация.        министрлігі
лар министрлігінің
орталық аппаратын
және оның комитет.
терін ұстау <*>
002    Аумақтық       Штат санының бек.
органдардың    ітілген лимитіне
аппараттары    сәйкес 1035 бірлік
көлемінде Қазақстан
Республикасы Көлік
және коммуникация.
лар министрлігі Коми.
теттерінің аумақтық
органдарын ұстау
Ескерту. 6-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.12.09. N 1291 қаулысымен.
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Қазақстан   Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігіне жүктелген функциялар мен міндеттерді сапалы және уақытылы орындау.

5. Задачи бюджетной программы: содержание центрального аппарата Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, его комитетов и их территориальных подразделений.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программ (подпрограмм)   !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1    001      Администра-
тивные
затраты
001  Аппарат       Содержание центрального    В те-  Министерство
центрального  аппарата Министерства      чение  транспорта и
органа        транспорта и коммуникаций  года   коммуникаций
Республики Казахстан и            Республики
его комитетов согласно ут-        Казахстан
вержденному лимиту штатной
численности в количестве
464 единиц.
002  Аппараты      Содержание территориальных
территориаль- органов комитетов
ных органов   Министерства транспорта и
коммуникаций Республики
Казахстан согласно
утвержденному лимиту
штатной численности в
количестве 1035 единиц.
<*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 9 декабря 2002 г. N 1291
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение возложенных на Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан функций и задач.