Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесінің республикалық бюджеттік бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 26 қаңтар N 123
"Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуірдегі Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 1-3-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесінің республикалық бюджеттік бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттары бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 26 қаңтардағы
N 123 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшілігі
2002 жылға арналған
001 "Әкімшілік шығыстар"
республикалық бюджеттік бағдарламасының
Паспорты
1. Құны: 47154,0 мың теңге (қырық жеті миллион жүз елу төрт мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік-құқықтық негізі: Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесі туралы" конституциялық заң күші бар 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 2737 Жарлығы ; "Мемлекеттік қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шілдедегі Заңының 1-30 баптары; Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесінің Төрағасы мен мүшелерінің қызметін қамтамасыз ету туралы" 1996 жылғы 28 наурыздағы N 2920 Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының мемлекеттік бюджет есебінен қамтылған органдары қызметкерлеріне еңбекақы төлеудің бірыңғай жүйесі туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары жүйесін одан әрі оңтайландыру жөніндегі шаралар туралы" 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29 Жарлығы .
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көзі: республикалық бюджеттің қаржысы.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесінің Төрағасын, мүшелерін және аппаратын ұстау.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесінің Төрағасына, мүшелеріне және аппаратына жүктелген міндеттердің мейлінше тиімді орындалуы үшін отын қызметін қамтамасыз ету.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары.
N!Бағдар.!Кіші !Бағдарламаның (кіші    !Бағдарламаны   ! Іске !  Жауапты
! коды  !бағ. !бағдарламаның) атауы   !  іске асыру   ! асыру!орындаушылар
!       !дар. !                       !   жөніндегі   !мерзі.!
!       !лама !                       !    шаралар    ! мі   !
!       !коды !
---------------------------------------------------------------------------

Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Конституционного Совета Республики Казахстан на 2002 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2002 года N 123
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года Z990357_ "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ Конституционного Совета Республики Казахстан на 2002 год согласно приложениям 1-3.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 января 2002 года N 123
Конституционный Совет Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
001 "Административные затраты"
на 2002 год
1. Стоимость: 47154 тысячи тенге (сорок семь миллионов сто пятьдесят четыре тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Конституционного закона, от 29 декабря 1995 г. N 2737 U952737_ "О Конституционном Совете Республики Казахстан"; статьи 1-30 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года Z990453_ "О государственной службе"; Указ Президента Республики Казахстан от 28 марта 1996 года N 2920 U962920_ "Об обеспечении деятельности Председателя и членов Конституционного Совета Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 U010575_ "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета"; Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29 U990029_ "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан".
3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: содержание Председателя, членов Конституционного Совета РК и его аппарата.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение деятельности Председателя, членов Конституционного Совета РК и его аппарата для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программы   !       программы         !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!граммы)     !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------

1!   2   !  3  !           4           !        5      !   6  !     7
---------------------------------------------------------------------------
1  001          Әкімшілік шығыстар.     Бекітілген ли.  Жыл    ҚР Консти.
001  Орталық орган аппараты  мит саны шегін. бойы   туциялық
де 29 бірлік.          Кеңесі
тен тұратын ҚР
Конституциялық
Кеңесінің Төр.
ағасын, мүше.
лерін және ап.
паратын ұстау
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Аппаратқа жүктелген міндеттердің сапалы және уақтылы орындалуы, ҚР Конституциялық Кеңесінің үздіксіз жұмыс істеуі.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 26 қаңтардағы
N 123 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшілігі
2002 жылға арналған
500 "Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесiне
ақпараттық-есептеу қызметiн көрсету"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1228 мың теңге (бiр миллион екi жүз жиырма сегiз мың теңге). <*>
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.12.11. N 123a қаулысымен .
2. Нормативтiк-құқықтық негiз: Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесiнің Төрағасы мен мүшелерiнiң қызметiн қамтамасыз ету туралы" 1996 жылғы 28 наурыздағы N 2920 Жарлығы . Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк аппараттың жұмысын жақсарту, төрешiлдiкке қарсы күрес және құжат айналымын қысқарту жөнiндегi шаралар туралы" 2000 жылғы 31 шілдедегi N 427 Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көзi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: ҚР Конституциялық Кеңесiнде пайдаланылатын есептеу техникасына қызмет көрсетудi қамтамасыз ету мемлекеттiк органдардың интеграцияланған ақпараттық-телекоммуникациялық жүйесiне ену.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: ҚР Конституциялық Кеңесiне ақпараттық-техникалық қызмет көрсету.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Кіші !Бағдарламаның (кіші    !Бағдарламаны   ! Іске !  Жауапты
! коды  !бағ. !бағдарламаның) атауы   !  іске асыру   ! асыру!орындаушылар
!       !дар. !                       !   жөніндегі   !мерзі.!
!       !лама !                       !    шаралар    ! мі   !
!       !коды !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !  3  !           4           !        5      !   6  !     7
---------------------------------------------------------------------------

1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   001        Администра-  Содержание Председателя,  в тече- Конституци-
тивные       членов Конституционного   ние     онный Совет
затраты.     Совета РК и его аппарата  года    Республики
001  Аппарат      в пределах утвержденного          Казахстан
центрально-  лимита численности в
го органа    количестве 29 единиц
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение возложенных на аппарат функции, бесперебойное функционирование Конституционного Совета Республики Казахстан.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 января 2002 года N 123
Конституционный Совет Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
500 "Информационно-вычислительное обслуживание
Конституционного Совета Республики Казахстан"
на 2002 год
1. Стоимость: 1228 (один миллион двести двадцать восемь тысяч тенге). <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 11 декабря 2002 г. N 123a .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента РК от 28 марта 1996 г. N 2920 U962920_ "Об обеспечении деятельности Председателя и членов Конституционного Совета РК"; Указ Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 г. N 427 U000427_ "О мерах по улучшению работы государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращение документооборота".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение обслуживания вычислительной техники, используемой в Конституционном Совете РК, вхождение в интегрированную информационно-телекоммуникационную систему государственных органов.
5. Задачи бюджетной программы: информационно-техническое обслуживание Конституционного Совета РК.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программы   !         программы       !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!граммы)     !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------

1  500          ҚР Конституциялық       Электрондық пош. Бір   Қазақстан
Кеңесіне ақпараттық-    та және Интернет жыл   Республика.
есептеу қызметін        бойынша қызметтер.     ішінде сының
көрсету                 Бөлiп берiлген         Конститу.
желi бойынша           циялық
ұйымдастыру тех.       Кеңесі
никасына техника.
лық қызмет көрсету.
Газетте компьютер.
лiк және желiлiк
жабдықтарды мемле.
кеттiк сатып алу
жөнiнде тендер өт.
кiзу туралы хабар.
ландыру жариялау. <*> -------------------------------------------------------------------------
Ескерту. 6-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.12.11. N 123a қаулысымен .
7. Орындаудан күтілетін нәтижелер: Конституциялық Кеңестің ақпараттық инфрақұрылымының үздіксіз жұмыс істеуін қамтамасыз ету. Жеке компьютерлерді, локальді есептеу желісі мен оның құрамдас бөліктерін (серверді, желілік коммутаторды және кабельдік жүйені), сондай-ақ ұйымдастыру техникасын техникалық жарамды қалыпта ұстау, мемлекеттік органдардың интеграцияланған ақпараттық-телекоммуникациялық жүйесіне ену.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 26 қаңтардағы
N 123 қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшілігі
2002 жылға арналған
600 "Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесiн
есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету"
бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 7961 мың теңге (жетi миллион тоғыз жүз алпыс бiр мың теңге).
2. Нормативтiк-құқықтық негiз: Қазақстан Республикасы Президентiнің "Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесiнiң Төрағасы мен мүшелерiнің қызметiн қамтамасыз ету туралы" 1996 жылғы 28 наурыздағы N 2920 Жарлығы . Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк аппараттың жұмысын жақсарту, төрешiлдiкке қарсы күрес және құжат айналымын қысқарту жөнiндегi шаралар туралы" 2000 жылғы 31 шiлдедегi N 427 Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көзi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесiнің қызметiн материалдық-техникалық және бағдарламалық жағынан қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi - есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету, ақпараттық жүйе құру, жұмыс орындарын автоматтандыру, локалдi жүйе құру. Мемлекеттiк органдардың интеграцияланған ақпараттық-телекоммуникациялық жүйесiне бiрдей ену.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Кіші !Бағдарламаның (кіші    !Бағдарламаны   ! Іске !  Жауапты
! коды  !бағ. !бағдарламаның) атауы   !  іске асыру   ! асыру!орындаушылар
!       !дар. !                       !   жөніндегі   !мерзі.!
!       !лама !                       !    шаралар    ! мі   !
!       !коды !
---------------------------------------------------------------------------

1  500         Информацион- Услуги по электронной     в тече- Конституци-
но-вычисли-  почте и Интернету.        ние     онный Совет
тельное об-  Подключение к сети        года    Республики
служивание   Интернет по выделенной            Казахстан
Конститу-    линии. Модемы - 3 шт.,
ционного     картриджи - 15 шт.
Совета       Техническое обслуживание
Республики   компьютерной и
Казахстан    организационной техники.
Публикация объявления
в газете о проведении тендера
по государственным закупкам
компьютерного и сетевого
оборудования.
--------------------------------------------------------------------------
<*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 11 декабря 2002 г. N 123a .
7. Ожидаемые результаты выполнения - обеспечение бесперебойной работы информационной инфраструктуры Конституционного Совета. Поддержание в технически исправном состоянии персональных компьютеров, локальной вычислительной сети и ее компонентов (сервера, сетевых коммутаторов и кабельной системы), а также организационной техники, вхождение в интегрированную информационно-телекоммуникационную систему государственных органов.
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 января 2002 года N 123
Конституционный Совет Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
600 "Обеспечение вычислительной и организационной техникой
Конституционного Совета Республики Казахстан"
на 2002 год
1. Стоимость: 7961 тысяч тенге (семь миллионов девятьсот шестьдесят одна тысяча тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента РК от 28 марта 1996 г. N 2920 "Об обеспечении деятельности Председателя и членов Конституционного Совета РК"; Указ Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 г. N 427 "О мерах по улучшению работы государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращение документооборота".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: материально-техническое и программное обеспечение деятельности Конституционного Совета РК.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение вычислительной и организационной техникой, создание информационной системы, автоматизация рабочих мест, создание локальной сети. Синхронное вхождение в интегрированную информационно-телекоммуникационную систему государственных органов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программы   !        программы        !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!граммы)     !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------

1!   2   !  3  !           4           !        5      !   6  !     7
---------------------------------------------------------------------------
1  600          ҚР Конституциялық       1 сервер, 18    2002   Қазақстан
Кеңесін есептеу және    компьютер, 1    жыл    Республика.
ұйымдастыру             сканер, 15       нау.   сының
техникасымен            принтер, 28     рыз-   Конститу.
қамтамасыз ету          үздіксіз қуат.  мау.   циялық
тандыру көзін,  сым    Кеңесі
1 ксерокс, 1 -
HUB 24 port,
5-санаттағы ка.
бель - 1400 м,
патчкорд (3 метр.
лік), RJ-45 ұштық.
тары - 10 дана,
кабельдiк қораптар
- 200 м, 40 - 90
градустық бұрыштар,
21 розетка, 50 дана
RG-45 коннекторын
сатып алу. Желiлер,
қолданбалы бағдар.
ламалық қамтамасыз
ету сатып алу: сканер
үшiн - мәтiн тануға
- 1,28 пайдаланушыға
арналған вирусқа
қарсы бағдарламалық
қамтамасыз ету - 1.
Жергілікті желі құру. <*> --------------------------------------------------------------------------
Ескерту. 6-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.12.11. N 123a қаулысымен .
7. Орындаудан күтілетін нәтижелер: Конституциялық Кеңестің аппаратын есептеу және ұйымдастыру техникасымен толық қамтамасыз ету. Жұмыс орындарын автоматтандыру және кеңейту, локалдік жүйе құру. Ақпаратты рұқсатсыз пайдаланудан, сондай-ақ зиянды бағдарламалардың ("вирустардың") әсерінен қорғауды қамтамасыз ету. Мемлекеттік органдардың интеграцияланған ақпараттық-телекоммуникациялық жүйесіне ену.

1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   600        Обеспечение   Приобретение сервера- 1,  Март-  Конституцион-
вычислитель-  компьютеров - 18,         июнь   ный Совет
ной и орга-   сканеров - 1, ксерокса    2002   Республики
низационной   - 1, принтеров - 15,      год    Казахстан
техникой      источников бесперебойного
Конститу-     питания - 28, HUB 24 port
ционного      - 1, кабеля 5 категории -
Совета        1400 м, патчкорд (3 метровые),
Республики    наконечники RJ-45 - 10 шт.,
Казахстан     кабельные короба - 200 м,
угол 90 градусов - 40, розетка
- 21, коннекторы RG-45 - 50 шт.
Приобретение сетевого,
прикладного программного
обеспечения: для сканера-
распознаватель текстов - 1,
антивирусное ПО на 28
пользователей - 1. Создание
локальной сети
--------------------------------------------------------------------------
<*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 11 декабря 2002 г. N 123a .
7. Ожидаемые результаты выполнения: полное обеспечение вычислительной и организационной техникой аппарата Конституционного Совета. Автоматизация и расширение рабочих мест, создание локальной сети. Обеспечение защиты информации от несанкционированного доступа, а также от воздействия вредоносных программ ("вирусов"). Вхождение в интегрированную информационно-телекоммуникационную систему государственных органов.