Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 14 сәуірдегі N 581 және 2000 жылғы 12 тамыздағы N 1239 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 23 ақпан N 242
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір қаулыларына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Павлодар облысы бюджетінің кредиторлық берешегін өтеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 14 сәуірдегі N 581 P000581_ қаулысына:
2-тармақтың үшінші абзацындағы "2002-2003 жылдардың" деген сөздер "өтеуді 2003 жылдан бастап 2003-2005 жылдардың" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) "Павлодар облысы бюджетінің кредиторлық берешегін өтеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 12 тамыздағы N 1239 P001239_ қаулысына:
2-тармақтың үшінші абзацындағы "2002-2003 жылдардың" деген сөздер "өтеуді 2003 жылдан бастап 2003-2005 жылдардың" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Павлодар облысының жергілікті атқарушы органымен келісілген кесте бойынша 2003-2005 жылдардың ішінде 1414623118 (бір миллиард төрт жүз он төрт миллион алты жүз жиырма үш мың бір жүз он сегіз) теңге мөлшеріндегі берешек соманы республикалық бюджетке кейіннен қайтару туралы қосымша келісім жасассын.
3. Павлодар облысының әкімі 2003-2005 жылдарға арналған облыстық
бюджеттің жобаларын қалыптастырған кезде осы қаулының 2-тармағында
көрсетілген берешек соманы өтеуге арналған қаражатты қарастырсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2000 года N 581 и от 12 августа 2000 года N 1239
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 2002 года N 242
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые постановления Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2000 года N 581 P000581_ "О погашении кредиторской задолженности бюджета Павлодарской области":
в абзаце третьем пункта 2 слова "2002-2003 годов" заменить словами "2003-2005 годов с началом погашения в 2003 году";
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2000 года N 1239 P001239_ "О погашении кредиторской задолженности бюджета Павлодарской области":
в абзаце третьем пункта 2 слова "2002-2003 годов" заменить словами "2003-2005 годов с началом погашения в 2003 году".
2. Министерству финансов Республики Казахстан заключить дополнительное соглашение с местным исполнительным органом Павлодарской области о последующем возмещении по согласованному графику в течение 2003-2005 годов в республиканский бюджет суммы задолженности в размере 1414623118 (один миллиард четыреста четырнадцать миллионов шестьсот двадцать три тысячи сто восемнадцать) тенге.
3. Акиму Павлодарской области предусмотреть при формировании проектов
областного бюджета на 2003-2005 годы средства на погашение суммы
задолженности, указанной в пункте 2 настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Абрамова Т.М.)