Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2002 жылғы 23 қаңтардағы N 92 қаулысына өзгерiс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 1 наурыз N 259
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының республикалық
бюджеттік бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекiту
туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 23 қаңтардағы N 92
P020092_
қаулысына мынадай өзгерiс пен толықтыру енгiзiлсiн:
1-тармақтағы "3" деген сан "4" деген санмен ауыстырылсын;
осы қаулының қосымшасына сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 1 наурыздағы
N 259 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 92 қаулысына
4-қосымша
Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
600 "Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы жанындағы
Құқықтық статистика және ақпарат орталығының ақпараттық
жүйесiн құру" республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 56138 мың теңге (елу алты миллион жүз отыз сегiз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнің "Қазақстан Республикасының прокуратурасы туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2709 заң күш бар Жарлығы (56 бап); Қазақстан Республикасы Президентiнің "Қазақстан Республикасының құқық қорғау органдарының жүйесін одан әрi реформалау жөнiндегi шаралар туралы" 1997 жылғы 22 сәуiрдегi N 3465 Жарлығы; Қазақстан Республикасы Үкiметінің "Қазақстан Республикасында қылмысқа қарсы күрестің 2000-2002 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" 2000 жылғы 31 қаңтардағы N 1641 қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық
бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: статистикалық көрсеткiштердiң
тұтастығын, уәждiлiгiн және жеткiлiктiлiгiн қамтамасыз ету үшiн Қазақстан
Республикасында қылмыстар туралы автоматтандырылған ақпараттық мәлiметтер
базасын қалыптастыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: ақпараттық жүйенi жетiлдiру
мақсатында ақпараттық базаны қалыптастыру және құру.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
!Бағдар.!Кіші !Бағдарламаның    !Бағдарламаны іске    ! Іске !  Жауапты
!ламаның!бағ. !атауы (кіші бағ. !асыру жөніндегі      ! асыру!орындаушылар
!коды   !дар. !дарламаның атауы)!іс-шаралар           !мерзі.!
N!       !лама.!                 !                     !мдері !
!       !ның  !                 !                     !      !
!       !коды !                 !                     !      !
---------------------------------------------------------------------------
600         Қазақстан          Төмендегi сан         2002   Қазақстан
Республикасының    бойынша жабдықтарды   жыл.   Республика.
Бас прокуратурасы  және бағдарламалық    дың    сының Бас
жанындағы Құқықтық қамтамасыз етуді      нау.   прокуратура.
статистика және    сатып алу және        рызы-  сы, Қазақ.
ақпарат орталығы.  орнату:               жел.   стан
ның ақпараттық     компьютерлер - 70     тоқ.   Республика.
жүйесiн құру       бірлік;               саны   сының Бас
принтерлер - 59              прокуратура.
бiрлiк; сервер - 1           сы жанында.
бiрлiк; лицензия.            ғы Құқықтық
лармен бағдарлама.           статистика
лық қамтамасыз               және ақпарат
ету - 8 бiрлiк.              орталығы
--------------------------------------------------------------------------

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2002 года N 92
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2002 года N 259
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2002 года N 92 P020092_ "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Генеральной прокуратуры Республики Казахстан на 2002 год" следующие изменение и дополнение:
в пункте 1 цифру "3" заменить цифрой "4";
дополнить приложением 4 согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 марта 2002 года N 259
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 92
Генеральная прокуратура Республики Казахстан
--------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 600
"Создание информационной системы Центра правовой
статистики и информации при Генеральной
прокуратуре Республики Казахстан" на 2002 год
1. Стоимость: 56138 тысяч тенге (пятьдесят шесть миллионов сто тридцать восемь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 21 декабря 1995 года N 2709 Z952709_ "О прокуратуре Республики Казахстан" (ст. 56); Указ Президента Республики Казахстан от 22 апреля 1997 года N 3465 U973465_ "О мерах по дальнейшему реформированию системы правоохранительных органов Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2000 года N 1641 P001641_ "О программе борьбы с преступностью в Республике Казахстан".
3. Источник финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: формирование автоматизированных
информационных баз данных о преступности в Республике Казахстан для
обеспечения целостности, объективности и достаточности статистических
показателей.
5. Задачи бюджетной программы: создание и формирование информационной
базы с целью усовершенствования информационной системы.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
__________________________________________________________________________
N !Код  !Код !Наименова-!       Мероприятия по        !Сроки  !Ответствен-
!прог-!под-!ние       !    реализации программы     !реализа!ные испол-
!рам- !прог!программы !                             !ции    !нители
!мы   !рам-!          !                             !       !
!     !мы  !          !                             !       !
--------------------------------------------------------------------------
1!  2  ! 3  !     4    !              5              !   6   !     7
--------------------------------------------------------------------------
600     Создание ин-  Приобретение и установка обо-  Март-   Генераль-
формационной  рудования и программного обе-  декабрь ная про-
системы       спечения в количестве:         2002    куратура
Центра право-                                года    Республики
вой статисти-  Компьютеры - 20 единиц;               Казахстан,
ки и информа- принтеры - 59 единиц;                  Центр
ции при Гене- сервер - 1 единица; програм-           правовой
ральной про-  мное обеспечение с лицен-              статистики
куратуре      зиями - 8 единиц.                      и информа-
Республики                                           ции при
Казахстан.                                           Генераль-
ной проку-
ратуре
Республики
Казахстан
---------------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: республика
бойынша статистикалық есептiң бiрыңғай автоматтандырылған мәлiметтер
базасын құру; ақпараттық-статистикалық жүйенi толығымен компьютерлендiру
және автоматтандыру үшiн жағдай жасау; шетелдiк құқық қорғау органдарының,
оның iшiнде ең алдымен Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығының ақпараттық
жүйелерiмен өзара байланыс жасау үшiн жағдайды қамтамасыз ету; құқықтық
статистика субъектiлерiнiң қызметтерi және құқық бұзушылық, қылмыстар, оны
жасаған адамдар туралы ақпараттарды өңдеу және жинау жеделдiлiгiн арттыру.
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: создание единой автоматизированной базы данных статистического учета по республике и условий для полной компьютеризации и автоматизации информационно- статистических систем; обеспечение условий для взаимосвязи с информационными системами правоохранительных органов зарубежных стран, в первую очередь Содружества Независимых Государств; повышение оперативности сбора и обработки информации о преступлениях, лицах их совершивших, правонарушениях и деятельности субъектов правовой статистики.
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)