Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 23 ақпандағы N 156 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 12 наурыз N 298 Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.12.10. N 1300 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң Регламентi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 23 ақпандағы N 156  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 6, 40-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Регламентi мынадай мазмұндағы 28-1-тармақпен толықтырылсын:
"28-1. Үкiметтiң қаулыларын және Премьер-Министрдiң өкiмдерiн тiркеу мен есепке алу Премьер-Министрдiң Кеңсесi анықтайтын тәртiппен жүзеге асырылады.
Қол қойылған Үкiметтiң қаулыларына және Премьер-Министрдiң өкiмдерiне Кеңсе мыналарды қамтыған тiркеу нөмiрлерiн бередi:
1) құпия емес қаулылар үшiн - күнтiзбелiк жылдың басынан басталған реттiк нөмiр, өкiмдер үшiн - күнтiзбелiк жылдың басынан басталған реттiк нөмiр, сызықша арқылы "ө" әрпiн көрсете отырып;
2) құпия немесе өте құпия мәлiметтердi қамтыған қаулылар мен өкiмдер үшiн - құпия емес қаулыларға (өкiмдерге) арналған реттiк нөмiр, құпия мәлiметтердi қамтыған қаулылар (өкiмдер) үшiн реттiк нөмiрдi сызық арқылы көрсетiп, құпия қаулылар (өкiмдер) үшiн - "қ" әрпiн және өте құпиялары үшiн - "өқ" әрiптерiн жаза отырып;
3) бюджеттiк бағдарламалардың бекiтiлген паспорттарына өзгерiстер және/немесе толықтырулар енгiзудi көздейтiн қаулылар үшiн - бастапқы қаулының реттік нөмірі, әлiпби тәртiбiмен берiлетiн әрiп таңбасы жазыла отырып.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 1999 года N 156
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2002 года N 298. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 10 декабря 2002 г. N 1300
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 1999 года N 156 P990156_  "О Регламенте Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 6, ст. 40) следующее дополнение:
Регламент Правительства Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением, дополнить пунктом 28-1 следующего содержания:
"28-1. Регистрация и учет постановлений Правительства и распоряжений Премьер-Министра осуществляется в порядке, определяемом Канцелярией Премьер-Министра.
Подписанным постановлениям Правительства и распоряжениям Премьер-Министра Канцелярией присваиваются регистрационные номера, состоящие:
1) для несекретных постановлений - из порядкового номера с начала календарного года, для распоряжений - из порядкового номера с начала календарного года с указанием через дефис буквы "р";
2) для постановлений и распоряжений, содержащих секретные или совершенно секретные сведения - из порядкового номера для несекретных постановлений (распоряжений), с указанием через тире порядкового номера для постановлений (распоряжений), содержащих секретные сведения, с буквой "с" для секретных и буквами "сс" для совершенно секретных постановлений (распоряжений);
3) для постановлений, которыми предусматривается внесение изменений и/или дополнений в утвержденные паспорта бюджетных программ - из порядкового номера первоначального постановления с буквенной литерой, присваиваемой в алфавитном порядке.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан